Wizytówki

Reklama

StandOUT. Motor Show 2012

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Kontakt:
zakończony
16.04.2012 - 22.04.2012

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – skoro zdecydowaliśmy się na obecność w tegorocznej edycji Targów, postanowiliśmy zadbać o godną oprawę. To także nasz sposób na okazanie szacunku osobom odwiedzającym." – mówi w wywiadzie Robert Mularczyk, Kierownik Działu PR Toyota Motor Poland. Stoisko Toyota Motor Poland wygrało 2. edje konkursu standOUT.

Konkurs standOUT. MOTOR SHOW 2012 - zakończony.  775 GŁOSÓW ODDANYCH NA 20 REALIZACJI! Wybraliśmy najciekawsze stoisko targów Motor Show 2012 (13-15.04.2012r.) w Poznaniu.

Wyniki konkursu standOUT. MOTOR SHOW 2012 | 29 kwietnia 2012 ROKU.

I. miejsce - stoisko Toyota Motor Poland |design by Bartosz Wełna

II. miejsce - stoisko Peugeot

III. miejsce - BZ WBK | design by BZ WBK

IV. miejsce - Motocyklon | design by Dariusz Szejek

V. miejsce - Dometic Polska

VI. miejsce -  Mercedes | design by Maria Duda

Laureatom konkursu standOUT. gratulujemy! Wywiad z projektantem stoiska Toyota zamieściliśmy w dziale Artykuły. Warto poznawać zdolnych twórców. Wyróżniające sie stoiska targów Motor Show 2012 wraz ze zdobyta punktacją  - prezentujemy w galerii poniżej.Konkurs standOUT. jest to  inicjatywa exspace.pl. Mamy nadzieję, że z Waszym wsparciem stanie się cykliczna. Będziemy poznawać designerów i twórców, których realizacje najbardziej podobają się odbiorcom. Nie tylko na imprezach w Polsce. Promujemy na naszym portalu nietuzinkowe osobowości, zdolnych twórców i ciekawe realizacje.

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – skoro zdecydowaliśmy się na obecność w tegorocznej edycji Targów, postanowiliśmy zadbać o godną oprawę. To także nasz sposób na okazanie szacunku osobom odwiedzającym. – mówi w wywiadzie Robert Mularczyk, Kierownik Działu PR Toyota Motor Poland.

Nagrodzone realizacje prezentujemy równiez w dziale Na podium.


redakcja exspace.pl

Komentarze:

loading
I work for a publishers kamagra online bestellen ohne kreditkarte Pharmaceutical Items have remained at all times within the pharmacy premises and under the glucophage bodybuilding patients by gathering, organizing, and appropriately recording information and by
skomentowany przez    lifestile    07 styczeń 2014, 06:28 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.