Wizytówki

Reklama

StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Partnerzy:

Nagrody:
Dyplom Laureata
Dyplom Finalisty

Wyniki:
18.11.2015

Kontakt:
zakończony
03.11.2015 - 17.11.2015

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

Miło nam poinformować, że znamy Laureatów Konkursu StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015. Do stoisk dobrze zaprojektowanych przyzwyczajamy się szybko. Dziś temat: Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę … O tym jak w pomysłach na zaprezentowanie firmy można już przebierać… W 23. Edycji StandOUT. oddano 1497 głosów. Laureatom i Finalistom gratulujemy! Dziękujemy za Wasze głosy.

POLECAMY Laureaci StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015

Zwycięzcy głosowania:

1. Miejsce: H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
projekt: Piotr Ośko
realizacja: Wektor | www.wektor.targi.net

2. Miejsce: ABRYS
projekt: Katarzyna Łobożewicz - Dębniak, Bartosz Dębniak, według pomysłu Abrys Sp. z o.o.
realizacja: Stretch The Sky Scenografia Bartosz Dębniak (Warszawa) www.stretchthesky.com

3. Miejsce: ATLAS Poland

Wyróżnienia Honorowe architektów z portalu Exspace.pl

- PELLAS X
projekt: Magdalena Izban | PELLAS X
realizacja: BWS EXPO

- AVENTEK

- ENERIS Surowce
projekt: Justyna Podczasi

- ORWAK

- LS PLUS
projekt: Monika Pąpka | LS PLUS
realizacja: InExpo | www.inexpo.pl

Pracując w branży wystawienniczej na co dzień staramy się odpowiadać na pytania: Jak zwiększyć atrakcyjność naszego wystąpienia? Jak z sukcesem prezentować się na targach? Czy warto inwestować w dobry projekt stoiska? Czy dobrze zaprojektowane stoisko musi kosztować krocie? Czy wystarczająco doceniamy siłę wyrafinowanego i czytelnego designu wystawienniczego? Czy mniej znaczy więcej…

Finaliści StandOUT. to firmy, których architektura stoisk działa na nasze zmysły, na podświadomość. Która potrafi wzbudzić zainteresowanie, zachęcić do zwrócenia uwagi. Miejsca, w których czujemy się dobrze, bo ktoś je zaprojektował z myślą o nas – odwiedzających targi.

StandOUT. to platforma do prezentacji potencjału designu wystawienniczego polskich firm. Inspiracją konkursu jest potrzeba przedłużenia życia stoisk i pokazania tych wystawienniczych dzieł sztuki szerszemu gronu. Finaliści konkursu StandOUT. mają okazję promować swoje wystąpienie targowe jeszcze długo po zakończeniu targów, co gwarantuje wzrost świadomości ich marki na rynku. W 23 edycjach konkursu oddano łącznie 52851 głosów.

Dziękujemy portalowi Ekologia.pl, Patronowi Medialnemu StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015, za wspieranie polskich wystawców.

Regulamin Konkursu >>>


Patronat Medialny


Polecamy również:
Laureaci StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015
Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę … StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2015
Przyznane Złote Medale targów POL-ECO-SYSTEM 2015
Na Podium. Acanthus Aureus Pol-Eco-System 2015

-----------------

O targach POL-ECO-SYSTEM 2015

W Poznaniu 30 października zakończyły się targi Pol-Eco-System - jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska. Było to prawdziwie biznesowe spotkanie w międzynarodowym gronie. Swoją ofertę prezentowało 552 uczestników. Zarówno wystawa, jak i dyskusje targowe stanowiły zbiór informacji o najnowszych trendach.

Szeroko pojęta branża ochrony środowiska oraz zrównoważonego rozwoju to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki. Dynamikę tę można było zauważyć zarówno w ofercie prezentowanej przez wystawców, jak i w tematyce targowych konferencji. Targi stanowiły dobry punkt, by dowiedzieć się, jakich zmian w zakresie ekologii możemy się spodziewać w najbliższych latach.

Nowa odsłona targów POL-ECO-SYSTEM, czyli połączone w jedną imprezę dawniejsze targi POLEKO, KOMTECHNIKA, GMINA i DWORZEC, spotkała się z dużym zainteresowaniem. 64% ankietowanych zwiedzających odpowiedziało, że poleciłoby wydarzenie innym znajomym z branży. Zapytani o udział w przyszłorocznej edycji – 66% odpowiedziało, że planuje przyjechać do Poznania także w przyszłym roku.

Kolejna edycja targów POL-ECO-SYSTEM odbędzie się w dniach 11-14.10.2016 r.

źródło: www.polecosystem.pl/pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.