Wizytówki

Reklama

StandOUT. Light + Building 2016 Frankfurt

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace

Partnerzy:
Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz Warszawa www.targifrankfurt.pl

Patronat Medialny:

LIGHTING.PL
www.lighting.pl

Signs.pl
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
15.04.2016

Kontakt:
zakończony
30.03.2016 - 14.04.2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

Znamy laureatów StandOUT. Light+Building 2016 Frankfurt – wiodących targów oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki budynków. Na 48 wybitnych kreacji wystawienniczych polskich firm głosowało 6526 osób. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska mogliśmy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich marek i ich produktów. A jest co podziwiać. Z dumą odwiedzałam Państwa stoiska we Frankfurcie. A ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace w czasie trwania StandOUT. w dniach 31.03-14.04.2016. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Dziękujemy Partnerowi StandOUT. Light + Building 2016 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz Warszawa. Dziękujemy Patronom Medialnym: LIGHTING.PL i Signs.pl

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Light + Building 2016

I miejsce – stoisko firmy Hybryd

II miejsce – stoisko firmy Rosa

III miejsce – stoisko  firmy Golland
projekt: Amok Design Olga Kurek i Anna Szafranowicz
realizacja: Golland

Dodatkowo Jury StandOUT. pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace – przyznało Wyróżnienia Honorowe następującym firmom:

- stoisko firmy Intelight
projekt: Konarski Bzowski, Warszawa

realizacja: Konarski Bzowski, Warszawa

- stoisko firmy LUG Light Factory

- stoisko firmy TM TECHNOLOGIE
projekt: Krzysztof Torbus, TM TECHNOLOGIE
realizacja: DAGAN GLOBAL Daniel Szymański, Piastów

- stoisko firmy Topmet

- stoisko firmy Liralighting
projekt: Adriana Ronżewska-Kotyńska

- stoisko firmy Organic Lighting
projekt: Przemysław Rechnio
realizacja: Organic Lighting

- stoisko firmy Imperial

- stoisko firmy Kluś.
projekt: Maciej Kluś
realizacja: Kluś.

- stoisko firmy LED Labs

- stoisko firmy ES-Sytem
projekt: Małgorzata Mazurkiewicz

- stoisko firmy AWEX

- stoisko firmy PXF Lighting
projekt: Piotr Rux
realizacja: BWS EXPO Poznań

Laureatom i finalistom gratulujemy wybitnych realizacji! Z niecierpliwością czekamy już na rok 2018 i kolejne spotkania.

Dyplomy zostaną przesłane do Państwa pocztą i mailem w postaci .pdf. Uprzejmie prosimy o przesłanie adresu do korespondencji. Oraz uzupełniających informacji nt. projektanta Państwa stoiska i firmy realizującej zabudowę. Kontakt: info@exspace.pl

------------------

Exspace i StandOUT. identyfikują i nagradzają stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem prezentacji wyróżniających się kreacji wystawienniczych jest przyczynianie się do rozpoznawalności i wzmocnienia marek jak i produktów wystawców. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie.

REKLAMA

------------------

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Jak pokazują dotychczasowe edycje konkursu, grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W 27-ciu edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 70000 głosów.

------------------

Regulamin Konkursu >>>

_______________

arch. Urszula Kałużna - pomysłodawca Exspace i StandOUT. - projektant przestrzeni wystawienniczych w latach 1993-2014, laureatka 68 nagród Acanthus Aureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych przez MTP za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Referencyjni klienci: Giorgio Armani. Honda, Toyota, Hochland Polska, XL Energy Drink, Husqvarna, Busch, Danfoss, PGNiG i KGHM.

 __________________________

Partner StandOUT. Light + Building 2016 Frankfurt

Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

 

 __________________________

Patronat Medialny

LIGHTING.PL
www.lighting.pl

Signs.pl
www.signs.pl

     

 __________________________

Organizator

Exspace | Beyond Fair Design

www.exspace.pl

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.