Wizytówki

Reklama

28. Edycja StandOUT. SALMED 2016

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace

Partnerzy:
Signs.pl
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
06.05.2016

Kontakt:
zakończony
21.04.2016 - 05.05.2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

Znamy laureatów 28. Edycji StandOUT. SALMED 2016 – największych w Polsce targów sprzętu medycznego, Na 22 wyróżniające się kreacje wystawiennicze, które znalazły się w finale, głosowało 3526 osób. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska mogliśmy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów. Ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace w czasie trwania StandOUT. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa – Wystawców wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje Konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali!

REKLAMA

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. SALMED 2016

I miejsce – stoisko firmy Miscea
projekt: Khanh Nguyen - Marketing Coordinator Miscea Berlin

realizacja: Solid (mgr inż Paweł Pasierb).

II miejsce – stoisko firmy Aspel
projekt: Joanna Kondras

realizacja: EWELD Expo Solutions Poznań

III miejsce – stoisko  firmy Famed Żywiec
projekt: Abamus Design Kraków
realizacja: Abamus Design Kraków

Dodatkowo Jury StandOUT. pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace – przyznało Wyróżnienia Honorowe następującym firmom:

- stoisko firmy INMED-Karczewscy
projekt: Damian Czyczyro, Bartłomiej Wełna

realizacja: Expo Linia Poznań

- stoisko firmy WS TECH
projekt: WS TECH

realizacja: WS TECH

- stoisko firmy Multimed
projekt: Expo-Instal Poznań

realizacja: Expo-Instal Poznań

- stoisko firmy FORMED

- stoisko firmy ITP

Laureatom i finalistom gratulujemy wybitnych realizacji! Z niecierpliwością czekamy już na rok 2018 i kolejne spotkania.

Dyplomy zostaną przesłane do Państwa pocztą i mailem w postaci .pdf. Uprzejmie prosimy o przesłanie adresu do korespondencji. Oraz uzupełniających informacji nt. projektanta Państwa stoiska i firmy realizującej zabudowę. Kontakt: info@exspace.pl

------------------

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie

Regulamin Konkursu >>>

-----------------------------------

arch. Urszula Kałużna - pomysłodawca Exspace i StandOUT. - projektant przestrzeni wystawienniczych w latach 1993-2014, laureatka 68 nagród Acanthus Aureus, najbardziej prestiżowych nagród w Polsce przyznawanych przez MTP za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów. Referencyjni klienci: Giorgio Armani. Honda, Toyota, Hochland Polska, XL Energy Drink, Husqvarna, Busch, Danfoss, PGNiG i KGHM.

 

 

Komentarze:

loading
też mam takie wrażenie, za "ciężkie" są te polskie realizacje, no może z wyjątkiem: Formed...
skomentowany przez    Marek    04 maj 2016, 17:19 obserwuj post
Wszystkie stoiska są bardzo przeciętne...
skomentowany przez    !    04 maj 2016, 16:40 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.