Wizytówki

Reklama

30 Edycja StandOUT. SAWO 2016

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
24.05.2016

Kontakt:
zakończony
09.05.2016 - 23.05.2016

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę…

Znamy laureatów 30. Edycji StandOUT. SAWO 2016. Na 26 wyróżniających się kreacji wystawienniczych, które znalazły się w finale, głosowało 648 osób. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska mogliśmy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów. Ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace w czasie trwania StandOUT. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa – Wystawców wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje Konkursu. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali!

REKLAMA

StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. Partnerem Medialnym Wydarzenia był Branżowy Miesięcznik BHP  'Przyjaciel przy Pracy'.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. SAWO 2016

I. Miejsce - stoisko firmy ROCK

II. Miejsce – stoisko firmy Kegel-Błażusiak
projekt: Kegel-Błażusiak

realizacja: Kegel-Błażusiak

III. Miejsce – stoisko firmy Cerva

Dodatkowo Jury StandOUT. pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej - redaktor naczelnej Exspace – przyznało Wyróżnienia Honorowe następującym firmom:

- stoisko firmy Lemigo
projekt: BRAK STUDIO Cezary Brak

realizacja: Allinevent Wysogotowo

- stoisko firmy Fristads Kansas Poland
projekt: Fristads Kansas Poland
realizacja: Fristads Kansas Poland

-stoisko firmy Ogniochron

- stoisko firmy ORK Wear

- stoisko firmy Uvex

- stoisko firmy ARTRA

Laureatom i finalistom gratulujemy wybitnych realizacji! Z niecierpliwością czekamy już na rok 2018 i kolejne spotkania.

Dyplomy zostaną przesłane do Państwa pocztą i mailem w postaci .pdf. Uprzejmie prosimy o przesłanie adresu do korespondencji. Oraz uzupełniających informacji nt. projektanta Państwa stoiska i firmy realizującej zabudowę. Kontakt: info@exspace.pl

------------------

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możecie nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje nasz wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie wystawiennictwa. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie

Regulamin Konkursu >>>


Patronat Medialny: Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy'

www.przyjacielprzypracy.pl

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.