Wizytówki

Reklama

34. Edycja StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl


PLN Design
www.plndesign.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Pakiety Promocyjne o łącznej wartości 10000,00 PLN na portalu Exspace

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
15.12.2016

Kontakt:
zakończony
29.11.2016 - 14.12.2016

 Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

Przede wszystkim chcielibyśmy zacząć od podziękowania wszystkim Państwu, którzy oddaliście swoje głosy! Na 14 wyróżniających się stoisk polskich wystawców targów Orgatec 2016 w Kolonii, które znalazły się w finale StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia, zagłosowało 2730 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że wzbudziły one również wiele emocji wśród kilku tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.

Miło nam poinformować, że znamy Laureatów 34. Edycji StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Oglądając dobrze zaprojektowane polskie stoiska na kolońskich targach możemy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów oraz pozycji polskich branż na świecie.

Dyplomy i nagrody - Pakiety Reklamowe na portalu Exspace o łącznej wartości 10000,00 zł -  wędrują do zwycięzców głosowania i Laureatów Wyróżnień Honorowych.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

I. Miejsce - stoisko firmy Fabryka Mebli BALMA S.A
projekt: Piotr Kuchciński
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy HUSH
Nagroda: - pakiet rekalamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy NOTI
projekt: Piotr Kuchciński
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Orgatec 2016 Kolonia

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy PROFIm
W kategorii: od 500mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD
W kategorii: 100-500 mkw
projekt: Krystian Kowalski
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy BEJOT
W kategorii: 50-100mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy MARO Fabryka Mebli Biurowych
W kategorii: do 50mkw
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Kolonii za dwa lata!

Dziękujemy Partnerom Medialnym: miesięcznikowi "BIZNES meble.pl”, PLN Design i Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej.

Regulamin Konkursu >>>

----------------------

O konkursie StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firmy. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. konkurs StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. Misją portalu jest służenie pomocą przedsiębiorstwom i projektantom w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku oraz promocja dobrego designu wystawienniczego. W 33 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 84 500 głosów.

----------------------

O targach Orgatec

ORGATEC, największe targi wyposażenia przestrzeni biurowych, obejmują najciekawsze rozwiązania meblowe z całego świata, które nadążają za zmieniającym się stylem i środowiskiem pracy oraz KNOW-HOW dotyczące aranżowania przestrzeni. Tegoroczna edycja - odbywająca się w dniach 25-29 października w Kolonii,  poświęcona była idei „New visions of work”.

56,000 odwiedzających z 118 krajów poszukiwało nowych rozwiązań i technologii u producentów mebli, którzy przy współpracy z architektami, ekspertami oraz projektantami wnętrz prezentują na targach najnowsze trendy w branży mebli biurowych. W imprezie udział wzięło 671 wystawców z 40 krajów, wśród których znalazło się 15 firm z Polski: PROFIm, Grupa Nowy Styl, Balma, Noti, Maro, MDD, Sella, Husch Creative Design Group, Karoń, Mikomax, Ergomaster, Furniko, Bejot, Maxbert i Heritus.

Kolejna edycja targów Orgatec 2018: 23-27 października 2018 roku

 __________________________

Patronat Medialny

miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl

PLN Design
www.plndesign.pl 

Signs.pl
www.signs.pl

    

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.