Wizytówki

Reklama

35. Edycja StandOUT. Pol Eco System 2016 Poznań

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
23.12.2016

Kontakt:
zakończony
08.12.2016 - 22.12.2016

Zaprojektowane  żeby wyróżnić firmę!

Miło nam poinformować, że znamy Laureatów 35. Edycji StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016 - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możemy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat marek i ich produktów oraz kondycji polskich branż.

Na 37 wyróżniających się stoisk wystawców targów POL-ECO-SYSTEM 2016 w Poznaniu, które znalazły się w finale StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016, zagłosowało 1459 osób. Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy oddaliście swoje głosy! Nie byłoby tego sukcesu bez Waszego wsparcia. Ilość głosujących świadczy o tym, że konkurs wzbudził również wiele emocji wśród  tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace.

Dyplomy otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych, przyznawanych przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

I. Miejsce - stoisko firmy Złomiarze
II. Miejsce - stoisko firmy PRONAR
III. Miejsce - stoisko firmy ECO Projekt

Wyróżnienia Honorowe StandOUT. POL-ECO-SYSTEM 2016

Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Agrex-Eco
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy ORWAK
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy iFE
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Elte GPS
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy FCC Envirenment
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy Ekolog
Wyróżnienie Honorowe: Stoisko firmy MOLOK
Wyróżnienie Honorowe:
Stoisko firmy Strautmann

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu za rok!

Dyplomy prześlemy na początku 2017 roku.

Regulamin Konkursu >>>

Kolejna edycja targów POL-ECO-SYSTEM 2017: 17-19.10.2017

© Exspace

Photos Exspace

------------------

o konkursie StandOUT.

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 32 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 87500 głosów. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska możemy nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać informacje na temat wystawców i ich produktów. Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania - wyszukuje wewnętrzny zespół ekspertów z dziedziny wystawiennictwa współpracujących z portalem Exspace. Konkursem StandOUT. promujemy też najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie.

o targach POL-ECO-SYSTEM

Targi POL-ECO-SYSTEM dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku oraz tereny zielone są miejscem, gdzie mogą zapoznać się z najnowszą ofertą rynkową i spotkać się z ekspertami rynku. Dla branży ochrony środowiska była to możliwość przeglądu ofert kilkuset firm, w tym zapoznanie się z ciekawymi eko-rozwiązaniam.

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.