Wizytówki

Reklama

37. Edycja StandOUT. IMM Cologne 2017 / LivingKitchen 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl


Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Pakiety Promocyjne o łącznej wartości 11000,00 PLN na portalu Exspace

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
09.02.2017

Kontakt:
zakończony
25.01.2017 - 08.02.2017

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

9 lutego br. poznaliśmy Laureatów 37. Edycji StandOUT.  IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 – wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - organizowanego przez portal Exspace. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm uczestniczących w IMM Cologne 2017 / LivingKitchen 2017 - jednych z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie, które odbyły się w Kolonii w dniach 16-22 stycznia 2017 roku.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firmy Ludwik Styl (IMM Cologne 2017) i Ciarko (LivingKitchen 2017).Kolejne prestiżowe miejsca zajęły stoiska firm Fameg MOTIV HOME (IMM Cologne 2017), WAGRAN i Galeria Brąz (LivingKitchen 2017).

Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: SITS, take me HOME. i Carpenter Studio.

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Na 22 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017 zagłosowało 4359 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.

Dyplomy i nagrody - Pakiety Reklamowe o łącznej wartości 12000,00 zł zasponsorowane przez portal Exspace -  wędrują do zwycięzców głosowania.

Zwycięzcy głosowania StandOUT. IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

I. Miejsce - stoisko firmy Ludwik Styl (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

I. Miejsce - stoisko firmy Ciarko (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 3000zł

II. Miejsce - stoisko firmy Fameg (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

II. Miejsce - stoisko firmy WAGRAN (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 2000zł

III. Miejsce - stoisko firmy MOTIV HOME (IMM Cologne 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

III. Miejsce - stoisko firmy Galeria Brąz (LivingKitchen 2017)
Nagroda: - pakiet reklamowy na portalu Exspace o wartości 1000zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Kolonii za rok!

Patronat medialny: BIZNES meble.pl, meblarstwo.eu, signs.pl, Nowy Magazyn i Wnętrze i Ogród

Regulamin Konkursu >>>

------------------

O targach IMM Cologne 2017 LivingKitchen 2017

W dniach 16-22 stycznia 2017 roku odbyły się tari IMM Cologne 2017 – jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Równolegle w Kolonii po raz czwarty odbyło się, funkcjonujące co dwa lata naprzemiennie z LivingInterior, wydarzenie LivingKitchen prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu kuchni. Motto tych podwójnych targów brzmi „Discover Interior Ideas”.

W podwójnych targach IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 udział wzięło ponad 1200 wystawców z 50 krajów. Kolońskie targi odwiedziło ponad 150000 osób. Chociaż wśród zwiedzających nadal przeważają Niemcy to 40 procent publiczności stanowią zagraniczni goście. Zagraniczne firmy stanowią już 70% wszystkich uczestników targów, wśród których w tegorocznej edycji IMM Cologne wystawiło się 29 firm z Polski - to o 14 więcej niż w roku 2016.

Wśród tegorocznych propozycji IMM Cologne 2017 i LivingKitchen 2017 przygotowanych z myślą o licznych gościach i partnerach biznesowych z całego świata, znalazły się liczne wydarzenia specjalne. Po raz szósty powstała instalacja „Das Haus – Interiors on Stage“. W tym roku swoją wizję przestrzeni mieszkalnej przedstawił Todd Bracher z Nowego Jorku.

http://www.exspace.pl/articles/show/1734

O StandOUT.

Udział w prestiżowych wydarzeniach wystawienniczych to wielki wysiłek dla firm. Portal Exspace wspiera wystawców organizując min. StandOUT. - projekt w postaci wirtualnego konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Jego głównym założeniem jest promocja marek i produktów firm wystawców jeszcze długo po targach.

Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż. Platforma StandOUT. to ważna inicjatywa szczególnie dla polskich firm prezentujących się na największych imprezach wystawienniczych w Europie.  Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów oraz polskich branż.

Unikatowe stoiska - które najlepiej prezentują aktualne trendy i wyjątkowe wizualne rozwiązania – wyszukuje wewnętrzny zespół ekspertów w dziedzinie. StandOUT. promuje najważniejsze imprezy wystawiennicze zarówno w Polsce jak i w Europie. StandOUT. organizowany jest przez Portal Exspace od roku 2012. W 37 edycjach StandOUT. oddano już ponad 93000 głosów.

------------------

Patronat Medialny

miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl

meblarstwo.eu
www.meblarstwo.eu


"Nowy Magazyn"
www.nowymagazyn.eu

"Wnętrze i Ogród"
www.wnetrzeiogrod.pl

 

Komentarze:

loading
jestem zaskoczona wielkością polskich stoisk i naprawdę pięknymi meblami, nie zdawałam sobie sprawy, że tak dobrze się prezentujemy w Kolonii ;-)
skomentowany przez    Anka    02 luty 2017, 10:28 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.