38. Edycja StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz
www.targifrankfurt.pl

scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki
www.scanner.com.pl

Gift Polska
www.giftspolska.pl

Nagrody:
- wywiady z wybranymi zwycięzcami po 2 na każdym z portali: www.scanner.com.pl www.giftspolska.pl i www.exspace.pl.

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
28.02.2017

Kontakt:
trwa
13.02.2017 - 27.02.2017

[EN] We invite you to vote in the contest StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017! The aim of the competition is to promote Polish companies participating in the Paperworld 2017 Christmasworld 2017 fairs. Exspace presents stands and product offerings by Polish exhibitors at Paperworld 2017 Christmasworld 2017. Vote continues on 13-27 February 2017 years. Each booth can be assigned points [1-5] with 5 being the highest rating. Winners will be announced on 28 February. Welcome to the expression!

StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017!
Zapraszamy do głosowania!

StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promuje polskie firmy uczestniczące w Paperworld 2017 (28-31 stycznia 2017) - unikalnym wydarzeniu łączącym zakres materiałów biurowych, papierniczych i szkolnych oraz Christmasworld 2017 (27.01.2017 - 31.01.2017) – wiodących targach ozdób świątecznych i okolicznościowych.

Na portalu Exspace zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej polskich wystawców targów Paperworld 2017 Christmasworld 2017. W wyznaczonym czasie (13-27.02.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie 5 to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 28 lutego br. Zapraszamy do wyrażania opinii!

Laureatami konkursu zostanie 6 firm: trzy firmy których stoiska zdobędą największą ilość głosów i 3 firmy - Laureaci wyróżnień Honorowych przyznawanych przez Jury Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace. Dodatkowo przewidujemy nagrody dla Laureatów - wywiady z wybranymi zwycięzcami po 2 na każdym z portali: www.scanner.com.pl www.giftspolska.pl i www.exspace.pl.

Głównym założeniem StandOUT. jest promocja marek i produktów wystawców jeszcze długo po targach. Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. już po raz trzydziesty ósmy organizuje Exspace, portal wspierający firmy i przedsiębiorców w świadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku.

Partnerem 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat Medialny objęli scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej

W komentarzach pod tekstem prosimy o informacji od projektantów stoisk i od firm realizujących zabudowę! Będziemy uzupełniać :-)

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos Exspace

------------

Paperworld to wiodące, międzynarodowe targi artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych.

Christmasworld to wiodące międzynarodowe Targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych, domów oraz ogrodów, artykułów okolicznościowych, akcesoriów karnawałowych i balowych, sztucznych ogni, a także fajerwerków, świec dekoracyjnych oraz sztuki florystycznej.

------------------
Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 37 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 93 000 głosów.

----------------------

Partner StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl

 

scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki

www.scanner.com.pl


Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej

www.giftspolska.pl

Komentarze:

loading
Proszę podesłać zdjęcia stoiska Verte na mail: info@exspace.pl. Ni dotarliśmy jednak na wszystkie polskie stoiska, chociaż mieliśmy to w planie :-) Uzupełnimy Galerię StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017. bardzo dziekuję za kontakt!
skomentowany przez    Urszula    21 luty 2017, 18:44 obserwuj post
Szkoda, że nie wszystkie firmy z Polski zostały uwzględnione. Nie widzę firmy Verte, która miała stoisko na hali 5.1 stoisko C18
skomentowany przez    Przemek    21 luty 2017, 17:20 obserwuj post
Projektantów i firmy budujące stoiska bardzo prosimy o dopisywanie swoich danych w komentarzach pod tekstem StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017. Będziemy na bieżąco uzupełniać :-)
skomentowany przez    Urszula Kałużna    16 luty 2017, 17:43 obserwuj post
Z pewnością ma Pan trochę racji w propozycji rozdziału obu konkursów, jednak idea StandOUT. to promocja produktów i polskich marek prezentujących sie na największych targach w Europie. Im więcej osób odwiedzi wirtualnie stoiska polskich wystawców na Exspace w jednym miejscu - tym jest większe prawdopodobieństwo, że odwiedzą też polskie stoiska w roku 2018. Odwiedza nas tysiące użytkowniku, wielu z nich to partnerzy polskich wystawców. Warto, żeby mieli ofertę wszyskich firm w jednym miejscu.
skomentowany przez    Urszula Kałużna    16 luty 2017, 17:42 obserwuj post
W moim odczuciu, te dwie imprezy targowe powinny stanowić dwa odzielne konkursy :) stoiska piękne, szkoda, że nie ma projektantów, którzy za nimi stoją i firm które je wybudowały, tak jak było to w przypadku wcześniejszych konkursów standOUT, które śledzę :)
skomentowany przez    Zbyś    16 luty 2017, 13:04 obserwuj post

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.