Wizytówki

Reklama

38. Edycja StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz
www.targifrankfurt.pl

scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki
www.scanner.com.pl

Gift Polska
www.giftspolska.pl

Nagrody:
- wywiady z wybranymi zwycięzcami po 2 na każdym z portali: www.scanner.com.pl www.giftspolska.pl i www.exspace.pl.

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
28.02.2017

Kontakt:
zakończony
13.02.2017 - 27.02.2017

Zaprojektowane żeby wyróżnić firmę!

28 lutego poznaliśmy Laureatów 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promującego polskie firmy uczestniczące w Paperworld 2017 (28-31 stycznia 2017) - unikalnym wydarzeniu łączącym zakres materiałów biurowych, papierniczych i szkolnych oraz Christmasworld 2017 (27.01.2017 - 31.01.2017) – wiodących targach ozdób świątecznych i okolicznościowych.

Na 43 wyróżniające się stoiska, które znalazły się w finale StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 zagłosowało 2155 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Paperworld 2017 Christmasworld 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma Norma (Christmasworld 2017)

I. Miejsce – stoisko QBOOK marki EDICA (Paperworld 2017)

II. Miejsce - firma HANNAH (Christmasworld 2017)  

II. Miejsce - firma Fabryka Ołówków „St. Majewski” (Paperworld 2017)

III. Miejsce - firma JUMI (Christmasworld 2017)  

III. Miejsce - firma ASTRA (Creativeworld 2017) HEAD (Paperworld 2017)

Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: RENESANS, Rystor, IPB, Adpal i Inter DRUK.

Nagrody – pakiety promocyjne - zasponsorowane przez portal Exspace, scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie za rok

Partnerem 38. Edycji StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 były Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat Medialny objęły scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki i Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos Exspace

------------

Paperworld to wiodące, międzynarodowe targi artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych.

Christmasworld to wiodące międzynarodowe Targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych, domów oraz ogrodów, artykułów okolicznościowych, akcesoriów karnawałowych i balowych, sztucznych ogni, a także fajerwerków, świec dekoracyjnych oraz sztuki florystycznej.

------------------
Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W 38 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 95000 głosów.

----------------------

Partner StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl

 

scann.R - Papier, Biuro, Szkoła, Zabawki

www.scanner.com.pl


Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej

www.giftspolska.pl

Komentarze:

loading
Co finalista ma na myśli? I z jakiej firmy finalista jest :-). Dyplomy wysłaliśmy mailem. Oryginały prześlemy do końca miesiąca. w sprawie wywiadów skontaktujemy się po 20 marca. Pozostałe wytyczne finaliści otrzymali w zestawieniach "Nagrody".
skomentowany przez    Exspace    10 marzec 2017, 11:08 obserwuj post
Chcielibyśmy zapytać co z nagrodami dla zwycięzców?? :)))
skomentowany przez    finalista    09 marzec 2017, 16:53 obserwuj post
Gratulujemy pięknej realizacji i dobrego projektu! uzupełniliśmy informacje. Pozdrawiamy Olgę :)
skomentowany przez    Exspace    28 luty 2017, 22:16 obserwuj post
Miło nam poinformować, że stoisko St. Majewski budowała firma Mdlexpo International; projektant: Olga Mężyńska :)
skomentowany przez    mdlexpo    28 luty 2017, 11:08 obserwuj post
Proszę podesłać zdjęcia stoiska Verte na mail: info@exspace.pl. Ni dotarliśmy jednak na wszystkie polskie stoiska, chociaż mieliśmy to w planie :-) Uzupełnimy Galerię StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017. bardzo dziekuję za kontakt!
skomentowany przez    Urszula    21 luty 2017, 18:44 obserwuj post
Szkoda, że nie wszystkie firmy z Polski zostały uwzględnione. Nie widzę firmy Verte, która miała stoisko na hali 5.1 stoisko C18
skomentowany przez    Przemek    21 luty 2017, 17:20 obserwuj post
Projektantów i firmy budujące stoiska bardzo prosimy o dopisywanie swoich danych w komentarzach pod tekstem StandOUT. Paperworld 2017 Christmasworld 2017. Będziemy na bieżąco uzupełniać :-)
skomentowany przez    Urszula Kałużna    16 luty 2017, 17:43 obserwuj post
Z pewnością ma Pan trochę racji w propozycji rozdziału obu konkursów, jednak idea StandOUT. to promocja produktów i polskich marek prezentujących sie na największych targach w Europie. Im więcej osób odwiedzi wirtualnie stoiska polskich wystawców na Exspace w jednym miejscu - tym jest większe prawdopodobieństwo, że odwiedzą też polskie stoiska w roku 2018. Odwiedza nas tysiące użytkowniku, wielu z nich to partnerzy polskich wystawców. Warto, żeby mieli ofertę wszyskich firm w jednym miejscu.
skomentowany przez    Urszula Kałużna    16 luty 2017, 17:42 obserwuj post
W moim odczuciu, te dwie imprezy targowe powinny stanowić dwa odzielne konkursy :) stoiska piękne, szkoda, że nie ma projektantów, którzy za nimi stoją i firm które je wybudowały, tak jak było to w przypadku wcześniejszych konkursów standOUT, które śledzę :)
skomentowany przez    Zbyś    16 luty 2017, 13:04 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.