39. Edycja StandOUT. Ambiente 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
Partnerzy:
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz
www.targifrankfurt.pl

OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nowy Magazyn"
www.nowymagazyn.eu

"Wnętrze i Ogród"
www.wnetrzeiogrod.pl

Nagrody:
Wywiady z Laureatami

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
03.03.2017

Kontakt:
trwa
16.02.2017 - 02.03.2017

[EN]

We invite you to vote in the StandOUT. Ambiente 2017! The aim of the competition is to promote Polish companies participating in Ambiente 2017. Vote continues on February 16+6 to March 2. Each booth can be assigned points [1-5] with 5 being the highest rating. Winners will be announced on March 3. Welcome to the expression!

StandOUT. Ambiente 2017!
Zapraszamy do głosowania!

StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej - to platforma promująca polskie firmy i ofertę produktową zaprezentowaną przez polskich wystawców targów Ambiente 2017, największych na świecie targów dóbr konsumpcyjnych, które odbyły się we Frankfurcie w dniach 10-14 lutego 2017 roku. Głównym założeniem StandOUT. jest promocja marek i produktów wystawców jeszcze długo po targach.

Na portalu Exspace zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej polskich wystawców targów Ambiente 2017 W wyznaczonym czasie (16.02-2.03.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie 5 to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 3 marca br. Zapraszamy do wyrażania opinii!

Laureatami konkursu zostaną 3 firmy, których stoiska zdobędą największą ilość głosów oraz wystawcy, którzy otrzymają Wyróżnienia Honorowye przyznawane przez Jury Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.  Nagrodami będa wywiady z Lauretami.

StandOUT. już po raz trzydziesty dziewiąty organizuje Exspace, portal wspierający firmy i przedsiębiorców wświadomym wykorzystywaniu imprez targowych do kreowania i wzmacniania wizerunku. W poprzednich 37 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 93 000 głosów.

Partnerem 39. Edycji StandOUT. Ambiente 2017 są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat medialny objęły agencja Public Relations OKK,  "Nowy Magazyn", "Wnętrze i Ogród" i signs.pl.

W komentarzach pod tekstem prosimy o informacji od projektantów stoisk i od firm realizujących zabudowę! Będziemy uzupełniać :-)

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos Exspace

------------

Ambiente, największe takie targi na świecie

W dniach 10–14 lutego 2017, na targach Ambiente, międzynarodowych targach dóbr konsumpcyjnych, w ciągu pięciu dni pojawili się kupujący z całego świata. To właśnie wtedy centrum wystawiennicze we Frankfurcie przekształciło się w barometr trendów, platformę zamówień oraz epicentrum designu. Wystawiane na targach produkty obejmowały nakrycia stołów, akcesoria kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, przedmioty do degustacji i eleganckich kolacji przy winie, a także inne akcesoria domowe, wyposażenie wnętrz oraz upominki. Targi podzielone były tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

StandOUT.

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 37 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 93 000 głosów.

----------------------

Partner StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl


Signs.pl
www.signs.pl   
OKK

www.okkpr.pl


 "Nowy Magazyn"
www.nowymagazyn.eu


"Wnętrze i Ogród"
www.wnetrzeiogrod.pl

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.