Wizytówki

Reklama

39. Edycja StandOUT. Ambiente 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace

Partnerzy:
Partnerzy:
Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz
www.targifrankfurt.pl

OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nowy Magazyn"
www.nowymagazyn.eu

"Wnętrze i Ogród"
www.wnetrzeiogrod.pl

Nagrody:
Wywiady z Laureatami

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
03.03.2017

Kontakt:
zakończony
16.02.2017 - 02.03.2017

Zaprojektowane, żeby wyróznić firmę!

3 marca poznaliśmy Laureatów 39. Edycji StandOUT.Ambiente 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej – promującego polskie firmy uczestniczące w Ambiente 2017 - największych na świecie targach dóbr konsumpcyjnych, które odbywały się we Frankfurcie w dniach 10-14 lutego 2017 roku.

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Ambiente 2017 głosami użytkowników portalu Exspace, zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma hoom
II. Miejsce - firma Practic  
III. Miejsce - firma Krosno Glass  

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy: HSG Wrześniak, Spółdzielnia SNB, Trend Glass, ORPLAST, Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. i Ćmielów Design Studio / Polskie Fabryki Porcelany ‘Ćmielów’ i ‘Chodzież’ SA Hall 4.0

Nagrody – pakiety promocyjne - zasponsorowane przez portal Exspace otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych.

Na 39 wyróżniających się stoisk, które znalazły się w finale StandOUT. Ambiente 2017 zagłosowało 2746 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród tysięcy wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.!

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla polskich wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat polskich wystawców i ich produktów.

Partnerem 39. Edycji StandOUT. Ambiente 2017 są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat medialny objęły agencja Public Relations OKK,  "Nowy Magazyn", "Wnętrze i Ogród", FORelements, DekorianHome.pl i signs.pl.

W komentarzach pod tekstem prosimy o informacji od projektantów stoisk i od firm realizujących zabudowę! Będziemy uzupełniać :-)

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos Exspace

------------

Ambiente, największe takie targi na świecie

W dniach 10–14 lutego 2017, na targach Ambiente, międzynarodowych targach dóbr konsumpcyjnych, w ciągu pięciu dni pojawili się kupujący z całego świata. To właśnie wtedy centrum wystawiennicze we Frankfurcie przekształciło się w barometr trendów, platformę zamówień oraz epicentrum designu. Wystawiane na targach produkty obejmowały nakrycia stołów, akcesoria kuchenne, artykuły gospodarstwa domowego, przedmioty do degustacji i eleganckich kolacji przy winie, a także inne akcesoria domowe, wyposażenie wnętrz oraz upominki. Targi podzielone były tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

StandOUT.

Zapoczątkowany w 2012 roku StandOUT. zyskał szybko popularność jako wiodące źródło informacji dla wystawców i projektantów przestrzeni wystawienniczych. Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska można nie tylko nadrobić zaległości w trendach w branży wystawienniczej, ale również uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 37 edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 93 000 głosów.

----------------------

Partner StandOUT. Ambiente 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

 www.targifrankfurt.pl


Signs.pl
www.signs.pl   
OKK

www.okkpr.pl


 "Nowy Magazyn"
www.nowymagazyn.eu


"Wnętrze i Ogród"
www.wnetrzeiogrod.pl

DekorianHome.pl
www.dekorianhome.pl

FORelements.pl Interior design & styling
www.forelements.pl 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.