Wizytówki

Reklama

40. Edycja StandOUT. Kids’Time 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace i Dekornik

Partnerzy:

Nagrody:
- wywiady z Laureatami na portalu www.exspace.pl

Dyplomy dla zwycięzców głosowania

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
17.03.2017

Kontakt:
zakończony
06.03.2017 - 16.03.2017

Bo na targach nie wystarczy się wystawiać! Na targach trzeba zaistnieć!

17 marca poznaliśmy Laureatów 40. Edycji StandOUT. Kids’Time 2017 – platformy promującej wybrane firmy uczestniczące w Kids’Time 2017 - największej wystawa branży dziecięcej w Europie Środkowo – Wschodniej i jednej z najważniejszych na świecie, która odbyła się we Kielcach w dniach 23-25 lutego 2017 roku.

Głosami użytkowników portalu Exspace, najwyżej zostały ocenione stoiska firm:

I. Miejsce - firma UL&KA

II. Miejsce - firma LOSAN
projekt: Karol Salawa / Stoiska24

realizacja: Green Expo Dariusz Zielonka

III. Miejsce - firma SOMEBUNNY

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - firma WHISBEAR

Wyróżnienie Honorowe - firma Marko
projekt: Piotr Antonik
realizacja: Targi Kielce, BJS Junior

Wyróżnienie Honorowe - firma LA MILLOU

Nagrody – wywiady z Lauretami na portlau Exspace oraz dyplomy - otrzymują zwycięzcy głosowania i Laureaci Wyróżnień Honorowych.

Na 15 wyróżniających się stoisk, które znalazły się w finale StandOUT. Kids’Time 2017 zagłosowało 687 osób. Ilość głosujących świadczy o tym, że StandOUT. wzbudził  również wiele emocji wśród wirtualnie odwiedzających portal Exspace. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje StandOUT.!

Platforma StandOUT. to niezwykle ważna inicjatywa dla wystawców. Bo zwiedzając z Exspace targi można można uzyskać cenne informacje na temat wystawców i ich produktów.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Kielcach za rok

Partnerem  StandOUT. Kids’Time 2017 był Dekornik - producent naklejek ściennych do pokoików dziecięcych. Dekornik odebrał podczas targów nagrodę przyznaną za III miejsce w kategorii Artykuły Dziecięce Plebiscytu Branży Dziecięcej.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Photos Exspace

----------------------------

Info o Dekorniku

Dekornik to polski producent dekoracji do wnętrz.

Dziś, kiedy mówimy Dekornik, na myśl przychodzą nam przede wszystkim naklejane mapy ścienne i naklejki-zwierzaki, które dekorują pokoje najmłodszych. To flagowe produkty jakie powstają w dekornikowej pracowni od 2015 roku, kiedy to marka mocno skupiła się na ofercie dla dzieci. Wcześniej, czyli od założenia firmy w 2010, Dekornik produkował naklejki i tapety o szerokim zastosowaniu – a więc nie tylko do mieszkań, ale również biur, sklepów i korporacji. Jednak to Królik Harry, Sarenka Lucy oraz wspomniane już mapy okazały się najważniejszymi produktami w historii marki Dekornik. Każdego dnia do pracowni przychodzą maile od klientów ze zdjęciami dziecięcych pokoików, w których jest dekornikowa naklejka. Dekornik został także wyróżniony i doceniony w prestiżowych konkursach organizowanych w branży dziecięcej, m.in: Superprodukt 2015, Nagroda KidZone, Kids+Jungen, Wybór Rodziców, Lider Jakości 2016, III miejsce w kategorii Artykuły Dziecięce Plebiscytu Branży Dziecięcej.  

Rok 2017 jest kolejnym przełomem w historii Dekornika, ponieważ marka wkracza na rynki zagraniczne, co również wpływa na wyznaczenie kolejnych kierunków rozwoju firmy i samych produktów.

www.dekornik.pl

----------------------------

Info o StandOUT.

Głównym założeniem StandOUT. jest promocja marek i produktów wystawców największych targów w Europie i w Polsce jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Upowszechnienie tej idei jest ważnym elementem przyczyniającym się bezpośrednio do budowania marki jak również do promocji polskich branż.

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W poprzednich 38. edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 95 000 głosów.

www.exspace.pl

Komentarze:

loading
Somebunny
skomentowany przez    Padlinka    13 marzec 2017, 11:41 obserwuj post
Ul&Ka
skomentowany przez    Hey    09 marzec 2017, 18:04 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.