Wizytówki

Reklama

44. Edycja StandOUT. Hannover Messe 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
Control Engineering Polska

www.controlengineering.pl

Nagrody:
Wywiady z Laureatami

Publikacja informacji o Laureatach w prasie i na portalach branżowych

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
19.05.2017

Kontakt:
zakończony
04.05.2017 - 18.05.2017

Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT.– konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej polskich firm, których prezentacje wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

19 maja poznaliśmy Laureatów 44. Edycji StandOUT. Hannover Messe 2017, największej i najważniejszej na świecie imprezy przemysłowej, która odbyła się w dniach 24-28 kwietnia br. Na 48 polskich firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. Hannover Messe 2017 zagłosowało 2680 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Hannover Messe 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma HYDRO
II. Miejsce
- firma Relpol
III. Miejsce
- firma F&F Filipowski

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

- UNIDEZ
- ELKO-BIS
- ZZN LiuGong Dressta Machinery
- ZPUE SA
- Protektel
- AQ Group
- ZAMEL
- ZEG-ENERGETYKA
- ZPH DOKTORVOLT I ELEKTRO-PLAST

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Hannoverze!

Stoiska Laureatów StandOUT. Hannover Messe 2017 to dobra synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacje marek wyróżnionych polskich firm są spójne zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Zapraszają klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

Najpiękniejsze polskie stoiska targów Hannover Messe 2017 prezentujemy w osobnym artykule. Zapraszamy do lektury >>>

Zwiedzając z Exspace targi i oglądając dobrze zaprojektowane stoiska - jeszcze długo po targach - możemy uzyskać cenne informacje zarówno na temat trendów wystawienniczych jak i ofert firm – finalistów StandOUT.

Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że StandOUT. odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu czterech edycjach platformę StandOUT. odwiedziło ponad 108 000 osób.

Partnerem konkursu był magazyn Control Engineering Polska.

Misją magazynu Control Engineering Polska – marki rozpoznawanej w branży automatyki od blisko 60 lat na całym świecie i od 2003 roku na rynku polskim, jest dostarczanie informacji dla rynku sterowania, oprzyrządowania i automatyki. Control Engineering Polska chce przekazać czytelnikom w formie drukowanej i dostępnej on-line więcej niż jakiekolwiek inne źródło wiedzy na temat technologii, produktów, nowości i trendów służących osiągnięciu wysokiej produktywności zarówno osobistej, jak i w skali całego zakładu. Grupą docelową Control Engineering Polska są: inżynierowie, kierownicy, pracownicy techniczni mający wpływ na proces zakupów produktów z rynku automatyki, sterowania i oprzyrządowania w produkcyjnych i nieprodukcyjnych gałęziach przemysłu.

PROŚBA: W komentarzach pod tekstem prosimy o uzupełnianie informacji o projektantach stoisk i o firmach realizujących zabudowę!

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Patronat Medialny:

Control Engineering Polska

www.controlengineering.pl

Komentarze:

loading
Super,promocja możliwości naszego przemysłu w atrakcyjnej oprawie. Tak trzymać :)
skomentowany przez    Leszek    12 maj 2017, 09:45 obserwuj post
Bardzo dziękujemy za poniższe życzliwe opinie i oddawane na nas głosy. Cieszymy się, że stoisko naszej firmy wyróżniało się na tle innych, przyciągając wzrok i uwagę zarówno do tła jak i prezentowanych produktów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami.
skomentowany przez    Agnieszka Pytlos / ZZN    11 maj 2017, 21:45 obserwuj post
Projekt stoiska ZZN był doskonałym tłem dla produktu. Scenografia stoiska nikogo z przechodzących obok - nie pozostawiała obojętnym. Intrygujący design sprawiał, że byliśmy ciekawi oferty firmy! A oferta prezentowała się... imponująco. Gratki!
skomentowany przez    Urszula Kałużna    11 maj 2017, 20:27 obserwuj post
Stoisko ZZN. Ciekawy Design - motywem nawiązujący do profilu działalności przedsiębiorstwa do tego przejrzyste i uporządkowane stoisko. Takie prezentacje zostają w pamięci.
skomentowany przez    GA-MC    11 maj 2017, 14:43 obserwuj post
Ciekawy Design - motywem nawiązujący do profilu działalności przedsiębiorstwa do tego przejrzyste i uporządkowane stoisko. Takie prezentacje zostają w pamięci.
skomentowany przez    GA-MC    11 maj 2017, 14:42 obserwuj post
Stoisko OK, wzbudza zainteresowanie możliwościami zakładu
skomentowany przez    Magda    11 maj 2017, 09:56 obserwuj post
Stoisko ZZN - piękna prezentacja, ciekawie zaprezentowane. Podoba mi się.
skomentowany przez    Wiesław    11 maj 2017, 08:52 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.