Wizytówki

Reklama

45. Edycja StandOUT. INTERPACK 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
Opakowania.com.pl
www.opakowania.com.pl

Nagrody:
Wywiady z Laureatami

Publikacja informacji o Laureatach w prasie i na portalach branżowych

Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
26.05.2017

Kontakt:
zakończony
09.05.2017 - 25.05.2017

Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera polskich wystawców organizując StandOUT.– konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej polskich firm, których prezentacje wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

26 maja poznaliśmy Laureatów 45. Edycji StandOUT. Interpack 2017, największych i najważniejszych w branży opakowaniowej targów na świecie, które odbyły się w dniach 4-10 maja br. w Düsseldorfie. Na 37 polskich firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. Interpack 2017 zagłosowało 1550 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Interpack 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - firma Urliński
II. Miejsce
- firma Wilk Group
III. Miejsce
- firma Kram S.A.

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

- Hellopak
- Toolco
- Masterpress S.A.
- ABA
- Etisoft
- Bogucki Folie

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Düsseldorfie!

Stoiska Laureatów StandOUT. Interpack 2017 to dobra synergia pomiędzy architekturą i produktem. Zrównoważone zestawienie elementów sprawia, że prezentacje marek wyróżnionych polskich firm są spójne zarówno jeżeli chodzi o komunikowanie najważniejszych wartości firmy jak i prezentacje produktu. Zapraszają klientów oferując inspirujące miejsce dla rozmów i spotkań.

StsnadOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że StandOUT. odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu pięciu edycjach platformę StandOUT. odwiedziło ponad 110 000 osób.

Po raz pierwszy partnerem konkursu jest portal branżowy Opakowania.com.pl.

Opakowania.com.pl to portal informacyjno-biznesowy skierowany do przedstawicieli szeroko pojętego przemysłu opakowań. Liczba ogłoszeń oraz zarejestrowanych firm tworzy największą platformę w branży. Link: www.opakowania.com.pl

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Patronat Medialny:

Opakowania.com.pl

www.opakowania.com.pl

 

Komentarze:

loading
Prawie wszystkie stoiska są bardzo fajne , rzeczowe i oddające charakter firmy , ale ten lider to naprawdę majstersztyk . Takie konkursy są bardzo potrzebne po to aby polskie firmy nareszcie nie były kojarzone jak z czasów komuny czyli siermiężne , a pamiętam te czasy jak prezentowały się kiedyś polskie stoiska na międzynarodowych targach.
skomentowany przez    ESTETA    19 maj 2017, 21:46 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.