Reklama

46. Edycja StandOUT. ITM Polska 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
Staleo.pl Portal Przemysłowy
www.staleo.pl

Extend Vision
www.wystawa.pl

Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy'
www.przyjacielprzypracy.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl


Nagrody:
Dyplomy dla laueratów

Nagrody w postaci Pakietów Reklamowych na portalu www.Staleo.pl dla Lauretów I., II. i III. Miejsca

Nagrody w postaci Gry „Targi. Taktyka. Okazja” dla Lauretów Wyróz nień Honorowych za-sponsorowane przez Extend Vision www.wystawa.pl

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
29.06.2017

Kontakt:
trwa
13.06.2017 - 28.06.2017

46. Edycja StandOUT. ITM Polska 2017
Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

[EN]

46 edition StandOUT. ITM Polska 2017

We invite you to vote in StandOUT. ITM Polska 2017 Poznań- Stand competition, which improves standards in architecture and design in the exhibition industry! The aim of the competition is to promote companies participating in the ITM Polska 2017.

The portal Exspace.pl presents stands and product offerings by exhibitors at ITM Polska 2017 Fair. Voting takes place from 13 June until 28 June 2017 years. Each booth can be assigned points [1-5] with 5 being the highest rating. Winners will be announced on 29 June. Welcome to the expression!

[PL]

Niezwykle ważne dla firmy działającej globalnie i prezentującej się na prestiżowych, międzynarodowych targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

9 maja br. zakończyły się w Poznaniu targi ITM Polska 2017, Modernlog 2017, 3D Solutions 2017 i Subcontracting 2017. Blisko 1000 wystawców z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania implementowane na grunt przemysłu oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.

Do finału 46 edycji StandOUT. ITM Polska 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace zaprosili 56 firm - wystawców targów ITM Polska 2017. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. ITM Polska 2017 zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej finalistów. W wyznaczonym czasie (13.06-28.06.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Laureatów poznamy dnia 29 czerwca br..

Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii!

Dyplomami nagrodzone zostaną trzy kreacje wystawiennicze z największą ilością punktów. Dodatkowo Jury pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace, przyzna Dyplomy prestiżowych Wyróżnień Honorowe. 

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Laureaci I., II. i III. Miejsca otrzymają nagrody w postaci Pakietów Reklamowych na Portalu Przemysłowym Staleo.pl, a Laureaci Wyróżnień Honorowych otrzymają GryTargi. Taktyka. Okazja” za-sponsorowane przez jej wydawcę firmę Extend Vision z Krakowa. Więcej o grze przeczytacie Państwo tutaj.  

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu pięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 110.000 głosów.

Patronat medialny nad 46. Edycją StandOUT. ITM Polska 2017 objęły Portal Przemysłowy Staleo.pl, Exstand Vision, Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy' i Portal polskiej reklamy wizualnej signs.pl.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

---------------------
Patronat Medialny /Sponsorzy nagród

Staleo.pl
www.staleo.pl

Extend Vision
www.wystawa.pl 

---------------------

Patronat Medialny

 Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy
www.przyjacielprzypracy.pl  

Signs.pl
www.signs.pl
  

 

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.