Reklama

47. Edycja StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla laureatów Głosowania i wyróżnień Honorowych

Nagrody w postaci Pakietów Reklamowych na portalu www.Exspace.pl dla Laureatów I., II. i III. Miejsca i dla Laureatów Wyróżnień Honorowych za-sponsorowane przez portal Exspace.pl o łącznej wartości 6500,00 zł

Wyniki:
04.07.2017

Kontakt:
standout@exspace.pl+48 728 656 039
trwa
18.06.2017 - 03.07.2017

47. Edycja StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017
Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Podczas naszych wędrówek po targach widzieliśmy dużo stoisk prezentujących design. Dużo naprawdę fajnych. Tym bardziej cieszy nas to co zobaczyliśmy na FESTIWAL WNĘTRZ 2017 w Krakowie (10-11.06.17). Interesujące stoiska z wyczuciem dostosowane do ekspozycji produktu. Wspaniali projektanci, którzy z pasją opowiadali o swoich projektach. Wielu z nich to trzecie pokolenie stolarzy, drugie pokolenie producentów mebli.

REKLAMA
Polecamy ciekawy wyjazd na targai Tendence 2017- zorganizowany przez Przedstawicielstwo Targów Messe Frankfurt w Polsce. Więcej przeczytacie tutaj. Tylko z Expace bezpłatne wejście na targi - oczywiście przy skorzystaniu z oferty wyjazdu organizowanego przez Messe Frankfurt. Oszczędzacie 144 zł netto.

Ponieważ do dobrych projektów warto wracać… portal Exspace.pl organizuje StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 - konkurs na stoiska, które ciekawie eksponują produkt – którego celem jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. 

Ta edycja StandOUT. jest inna od wszystkich. W gronie finalistów znalazło się kilka firm, które mają dobrze zaprojektowane produkty, ale nie mają stoiska. Promujemy w ten sposób polski niszowy design.

Do finału 47 edycji StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace zaprosili 43 firmy - wystawców targów 'Strefa:polski dizajn' FESTIWAL WNĘTRZ 2017. Na portalu Exspace w Galerii StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 zamieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej finalistów. W wyznaczonym czasie (18.06-03.07.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Laureatów poznamy dnia 4 lipca br..

Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii!

Dyplomami nagrodzone zostaną trzy kreacje wystawiennicze z największą ilością punktów i Laureaci prestiżowych Wyróżnień Honorowych przyznawanych przez Jury Kokursu pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl.

Niezwykle miło jest nam poinformować, że Laureaci I., II. i III. Miejsca i Laureaci Wyróżnień Honorowych otrzymają nagrody w postaci Pakietów Reklamowych na Portalu www.Exspace.pl o łącznej wartości 6500,00 zł

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu pięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 110.000 głosów.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.