Wizytówki

Reklama

47. Edycja StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla laureatów Głosowania i wyróżnień Honorowych

Nagrody w postaci Pakietów Reklamowych na portalu www.Exspace.pl dla Laureatów I., II. i III. Miejsca i dla Laureatów Wyróżnień Honorowych za-sponsorowane przez portal Exspace.pl o łącznej wartości 7500,00 zł

Wyniki:
04.07.2017

Kontakt:
standout@exspace.pl+48 728 656 039
zakończony
18.06.2017 - 03.07.2017

47. Edycja StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017
Imponująca prezentacja marki jest dzisiaj ważniejsza niż kiedykolwiek!

Niezwykle ważne dla firmy prezentującej się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. konkurs na stoiska, które ciekawie eksponują produkt, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej firm, których prezentacje wyróżniają się na na imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska.

REKLAMA

4 lipca poznaliśmy Laureatów 47 edycji StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017, targów które odbyły się w dniach 10-11 czerwca br. w Krakowie. 41 firm, które eksperci z branży wystawienniczej współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili do udziału w StandOUT. FESTIWAL WNĘTRZ 2017 - w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 950 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi stoiskami FESTIWAL WNĘTRZ 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm:

I. Miejsce - PROLIVING
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 2000,00 zł

II. Miejsce - R-meble
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1500,00 zł

III. Miejsce - EKEklekle
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

Wyróżnienia Honorowe - WIELICKA MANUFAKTURA
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienia Honorowe - NASU
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienia Honorowe - BEE DESIGN
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Krakowie!

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 115.000 głosów.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.