Wizytówki

Reklama

48. Edycja StandOUT. TENDENCE 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Partnerzy:
Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz

Nagrody:
Pakiety Reklamowy na portalu Exspace.pl o łącznej wartości 9000,00 zł dla Laureatów I. Miejsca, II. Miejsca i III. Miejsca oraz dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
18.07.2017

Kontakt:
standout@exspace.pl +48 728 656 039
zakończony
03.07.2017 - 17.07.2017

Laureaci 48 Edycji StandOUT. Tendence 2017

Niezwykle ważne dla firmy i projektantów prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które ciekawie eksponują produkt, którego celem jest promocja marek i oferty produktowej firm/projektantów, których prezentacje wyróżniają się na imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. 

18 lipca poznaliśmy Laureatów 48 edycji StandOUT. TENDENCE 2017. Wśród 1125 wystawców TENDENCE 2017 – międzynarodowych targów dóbr konsumpcyjnych odbywających się w dniach 24 – 27 czerwca 2017 w Frankfurcie nad Menem - swoją ofertę zaprezentowało 15 firm z Polski. Stoiska 15 polskich wystawców w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1450 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu! O polskich stoiskach TENDENCE 2017 przeczytacie tutaj.

Najładniejszymi stoiskami targów TENDENCE 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: PA-MI Ślusarstwo Artystyczne Małgorzata Michalska, Green Farm i WellDone®. Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Jury Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl otrzymały firmy: BARSTE DESIGN, Stodoła i EUGENIUS.

I. Miejsce - PA-MI Ślusarstwo Artystyczne Małgorzata Michalska,
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 3000,00 zł

II. Miejsce - Green Farm
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 2000,00 zł

III. Miejsce - WellDone®
Projekt: Husarska Design Sudio
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej portalu Exspace.pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - BARSTE DESIGN
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienie Honorowe - Stodoła
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Wyróżnienie Honorowe - EUGENIUS
Nagroda:
Pakiet Reklamowy na Portalu Exspace.pl o wartości 1000,00 zł

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

Partnerem wydarzenia było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

REKLAMA

------------

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 116.000 głosów.

© Exspace.pl

photos © Exspace.pl

----------------------

Partner StandOUT. Tendence 2017 Frankfurt

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

Więcej Artykułów na temat Tendence 2017:

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.