Wizytówki

Reklama

49. Edycja StandOUT. CEDE 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla:
- trzech kreacji wystawienniczych z największą ilością punktów
- Laureatów prestiżowych Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
04.10.2017

Kontakt:
standout@exspace.pl +48 728 656 039
zakończony
20.09.2017 - 03.10.2017

Laureaci 49 Edycji StandOUT. CEDE 2017

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej - którego celem jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

4 października poznaliśmy Laureatów 49 edycji StandOUT. CEDE 2017. Poznańska Wystawa CEDE 2017, której celem była integracja świata biznesu z codzienną rzeczywistością każdego gabinetu stomatologicznego, a także środowiskiem naukowym, zgromadziła prawie 200 firm. Stoiska 51 finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1350 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi stoiskami targów CEDE 2017 głosami użytkowników portalu Exspace.pl zostały wybrane stoiska firm: Marrodent, Cerkamed i DENTSPLY SIRONA.Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Jury Konkursu otrzymały firmy: Dental Scan, 3M Poland i KAVO Kerr.

I. MiejsceMarrodent
Projekt: Pate Media

Realizacja: BWS EXPO

II. Miejsce - Cerkamed
Projekt: Michał Starzycki / Antares; Grzegorz Sudół / Cerkamed

Realizacja: Antares Łódź

III. Miejsce - DENTSPLY SIRONA
Projekt: Pate Media

Realizacja: BWS EXPO

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu pl otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe - Dental Scan
Projekt: Katarzyna Ciesłowska KMP EXPO

Realizacja: KMP EXPO Kraków / współpraca: Coulors Factory

Wyróżnienie Honorowe - 3M Poland
Projekt: Neomesse Kraków

Realizacja: Neomesse Kraków

Wyróżnienie Honorowe - KAVO Kerr

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu!

----------

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W czterdziestu dziewięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 117 000 głosów.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

Komentarze:

loading
Bardzo ciekawa inicjatywa i cieszymy się ze nasza praca została dostrzeżona.
skomentowany przez    Pawel    20 wrzesień 2017, 12:14 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.