Reklama

50. Edycja StandOUT. Warsaw Home 2017

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal Exspace.pl

Partnerzy:
Miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl

HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów
www.homesquare.pl

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Magazif o wnętrzach, produktach i projektantach
www.magazif.com

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
25.10.2017

Kontakt:
standout@exspace.pl / +48 728 656 039
trwa
10.10.2017 - 24.10.2017

50. Edycja StandOUT. Warsaw Home 2017
Większe, bardziej wymyślne i piękne: stoiska na Warsaw Home były wspaniałe.

8 października br. zakończyły się Warsaw Home 2017, międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. W tegorocznej edycji Warsaw Home udział wzięło ponad 400 firm. I to jest niekwestionowany sukces organizatorów. W ciągu roku ilość wystawców powiększyła się czterokrotnie!

Ponieważ niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony - portal Exspace.pl wspiera wystawców organizując StandOUT. – konkurs na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja marek i oferty produktowej wystawców największych imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie jeszcze długo po targach. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie są jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Do finału 50 edycji StandOUT. Warsaw Home 2017 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 63 firmy uczestniczące w targach Warsaw Home 2017. W wyznaczonym czasie (10.10-24.10.17r.) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższa notą. Laureatów poznamy dnia 25 października br..

Zapraszamy do wzięcia udziału poprzez głosowanie i wyrażanie opinii !

W czterdziestu dziewięciu edycjach StandOUT. oddano łącznie ponad 117 000 głosów. Konkurs realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy.

Dyplomami nagrodzone zostaną trzy kreacje wystawiennicze z największą ilością punktów i Laureaci prestiżowych Wyróżnień Honorowych przyznawanych przez Jury Konkursu pod przewodnictwem arch. Urszula Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl.

Patronat medialny nad 50. Edycją StandOUT. objęły: Miesięcznik "BIZNES meble.pl”, HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów, Agencja Public Relations OKKMagazif o wnętrzach, produktach i projektantachi Portal polskiej reklamy wizualnej signs.pl.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

----------------------

Patronat Medialny

Miesięcznik "BIZNES meble.pl”
www.wydawnictwo.meble.pl

HOMESQUARTE

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

Komentarze:

loading
Świetny pomysł na relacje z targów!
skomentowany przez    Jędzrej    16 październik 2017, 11:31 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.