Wizytówki

Reklama

52 edycja StandOUT. imm cologne 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Porta Exspace.pl

Partnerzy:
HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów
www.homesquare.pl

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
06.02.2018

Kontakt:
zakończony
20.01.2018 - 05.02.2018
6 lutego poznaliśmy Laureatów StandOUT. imm cologne 2018, plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

imm cologne 2018, odbywające się w dniach 15-21 stycznia 2018, to jedne z najważniejszych targów wnętrzarskich na świecie. Wśród 1200 wystawców imm cologne 2018 zaprezentowało się 45 polskich wystawców.

Do finału pięćdziesiątej drugiej edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 33 polskich wystawców. Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1520 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów imm cologne 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  Miejsce – Fameg
projekt: Pawlak & Stawarski

II. Miejsce - Gie El Home
projekt: Gie El Home
realizacja: Gie El Home

III. Miejsce – Sits

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – Notto

Wyróżnienie Honorowe – Unique Wood Design
projekt: Kamila Jacyniuk
realizacja: Perfect Media

Wyróżnienie Honorowe – Olta

Wyróżnienie Honorowe – Mebella

Wyróżnienie Honorowe - Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Wyróżnienie Honorowe - Tabanda
projekt: Tabanda
realizacja: Tabanda

Wyróżnienie Honorowe - KLOSE

Wyróżnienie Honorowe - take me home
projekt: take me home
realizacja: take me home

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Kolonii!

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Exspace.pl  wspiera wystawców min. organizując StandOUT. – plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. To już pięćdziesiąta druga edycja StandOUT.  W dotychczasowych pięćdziesięciu dwóch edycjach zaprezentowano 2 000 stoisk, które odwiedziło ponad 125 000 wirtualnych odwiedzających.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

----------------------

 

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.