Wizytówki

Reklama

53. edycja StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Exspace.pl

Partnerzy:
Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.
www.targifrankfurt.pl

HOMESQUARE - Portal poświęcony wzornictwu, architekturze, aranżacji wnętrz i ogrodów
www.homesquare.pl

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów każdych targów osobno

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
21.02.2018

Kontakt:
zakończony
06.02.2018 - 20.02.2018

21 lutego poznaliśmy Laureatów StandOUT. Paperworld 2018 Christmasworld 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej.

Do finału pięćdziesiątej trzeciej edycji StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018 architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 34 polskich wystawców Paperworld 2018 i Christmasworld 2018, targów odbywających się we Frankfurcie na Menem w styczniu 2018 roku. Stoiska finalistów w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1180 osób. Nie byłoby tego sukcesu bez Państwa wsparcia. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w głosowanie i promocje konkursu!

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Paperworld 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  Miejsce – Opus

II. Miejsce – Interduk SA
projekt: Neomesse
realizacja: Neomesse

III. Miejsce – St. Majewski

Najładniejszymi polskimi stoiskami targów Christmasworld 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I.  Miejsce – Multidekor

II. Miejsce – Glass Witch

III. Miejsce – Greenery
projekt: Ewa Marcinek

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. Paperworld 2018 Christmasworld 2018 przyznawane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie HonoroweKW trade
projekt: Katarzyna Koczubiej-Pogwizd
realizacja: WIKTO Stolarka

Wyróżnienie HonoroweCanpol

Wyróżnienie HonorowePAW

Wyróżnienie HonoroweInter-Folia

Wyróżnienie HonoroweIPB Decoration
projekt: Ewa Marcinek

Wyróżnienie HonoroweJustyś

Wyróżnienie HonoroweAGAWA

Wyróżnienie Honorowe - MAG

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie!

Niezwykle ważne dla firm prezentujących się na targach jest świadome komunikowanie kompetencji i wyróżnianie się poprzez swoje mocne strony. Portal Exspace wspiera wystawców min. organizując StandOUT., którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. To już pięćdziesiąta trzecia edycja StandOUT.  W dotychczasowych edycjach zaprezentowano ponad 2 000 stoisk, które odwiedziło ponad 125 000 wirtualnych odwiedzających.

Partnerem wydarzenia są Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

----------------------

Partner StandOUT. Paperworld 2018 i Christmasworld 2018

 Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

------------------------

Patronat medialny

 

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

-----------------

Targi Paperworld i Creativeworld, które odbyły się w dniach 27 - 30.01.2018 we Frankfurcie nad Menem, to szeroka oferta artykułów biurowych i szkolnych, materiałów dla grafików oraz artystów, opakowań ozdobnych, wstążek i serwetek, kalendarzy, oraz biurowej galanterii skórzanej, a także materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do drukarek, kopiarek i pozostałych urządzeń biurowych

Targi Christmasworld i Floradecora, które odbyły się w dniach 26 - 30.01.2018 we Frankfurcie nad Menem, to najważniejsza w roku data w kalendarzu zamówień w międzynarodowej branży dekoracji świątecznych i okolicznościowych.

3,023 wystawców z 69 krajów zgromadziły łącznie targi Paperworld 2018, Creativeworld 2018, Christmasworld 2018 i Floradecora 2018, wśród których było 85 firm z Polski

Organizatorem plebiscytu StandOUT. jest portal Exspace.pl będący kompendium wiedzy na tematy związane z szeroko pojętą branżą wystawienniczą.

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.