Reklama

58. edycja StandOUT. FIBO 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
27.04.2018

Kontakt:
trwa
17.04.2018 - 26.04.2018

58. edycja StandOUT. FIBO 2018
Effective brand presentation is important now more than ever

[EN] Conscious communication of company competences and standing out through strengths are crucial practices for exhibitors participating in fair events. Exspace.pl supports exhibitors by StandOUT. – a contest in which are selected fair booths with outsianding architecture and design standards of exhibition sector. The purpose of StandOUT. is to promote Polish companies, which stand out during the biggest fair events in Europe and all over the world, by presenting their brands outstandingly. Each booth can be assigned points [1-5] with [5] being the highest rating. Vote For Your Favorite Nominees and Decide the People's Vote! Voting ends 27 April 2018

StandOUT. FIBO 2018

Tradycyjnie już po największych targach w Europie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. - plebiscyt na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i w Polsce.

58. edycja StandOUT. FIBO 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców FIBO 2018,największych na świecie targów fitness, wellness i zdrowia, które odbyły się w dniach 12-15 kwietnia 2018 roku w Kolonii. Wśród 1133 wystawców z całego świata wystawiało się 46 firm z Polski.

Nominowani

Do StandOUT. FIBO 2018  architekci współpracujący z portalem Exspace.pl nominowali 32 polskie firmy, które mają szansę na zdobycie prestiżowych wyróżnień. Laureaci StandOUT. to faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy nominowani przez Kapitułę Plebiscytu.

Na portalu Exspace.pl zmieszczone są prezentacje stoisk i oferty produktowej nominowanych wystawców targów FIBO 2018. W wyznaczonym czasie (17-26 kwietnia 2018 roku) odbywa się głosowanie. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5] gdzie [5] to najwyższa ocena. Laureatów poznamy dnia 27 kwietnia br.

Zapraszamy do głosowania na ulubionych nominowanych!

Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie. Fakt, że plebiscyt, realizowany przez portal Exspace.pl od roku 2012, odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 130 000 głosów.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

photos: © Exspace i materiały prasowe wystawców


 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.