Wizytówki

Reklama

59. edycja StandOUT. SAWO 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
EMCN
www.emcn.pl

Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy'
www.przyjacielprzypracy.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
23.05.2018

Kontakt:
zakończony
07.05.2018 - 22.05.2018

 Effective brand presentation is important now more than ever

[EN] Conscious communication of company competences and standing out through strengths are crucial practices for exhibitors participating in fair events. Exspace.pl supports exhibitors by StandOUT. – a contest in which are selected fair booths with outsianding architecture and design standards of exhibition sector.

[PL] 23 maja 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. SAWO 2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

Do finału 59 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 34 wystawców targów SAWO 2018, największego wydarzenia wystawienniczego branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej, którego 24 edycja odbyła się w dniach 24-26 kwietnia w Poznaniu.

Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy.  Stoiska finalistów StandOUT. SAWO 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 885 osób. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Najładniejszymi stoiskami SAWO 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I. Miejsce - CERVA
II. Miejsce – INFORM
III. Miejsce – Kegel Błażusiak

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. SAWO 2018 przyznane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – Sara Workwear
Wyróżnienie Honorowe – Elmar
projekt: BWS Expo
realizacja: BWS Expo

Wyróżnienie Honorowe – Thermopatch
Wyróżnienie Honorowe – ORK Wear
projekt: Extend Vision
realizacja: Extend Vision
Wyróżnienie Honorowe – MONITOR

Wyróżnienie Honorowe – Sir Safety System

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z wystawcami w Poznaniu!

Partnerem StandOUT jest EMCN, firma zajmująca się projektowaniem i produkcją scenografii/ekspozycji łączonej z multimediami, produkukcją/montażem spotów filmowych i autorskich animacji.

Patronat Medialny: Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy'

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

photos: materiały prasowe Sawo 2018

 

Parter StandOUT. SAWO 2018 - EMCN

www.emcn.pl 

 

Partronat Medialny

Branżowy Miesięcznik BHP 'Przyjaciel przy Pracy'

www.przyjacielprzypracy.pl

Komentarze:

loading
Bardzo przyjemnie i super prezentacja firm, głównie orkwear.pl
skomentowany przez    Gość SAWO 2018    08 styczeń 2020, 10:50 obserwuj post
BRAVO CERVA I BRAVO DLA PANA ADRIANA ZA SUPER PRZYGOTOWANIE FIRMY I PRACOWNIKÓW DO TARGÓW. KONKURENCJO DRŻYJCIE PRZED TAKIEJ KLASY MENEDŻEREM !!!! Centrum Dystrybucji BHP Marcin Jankiewicz
skomentowany przez    CD BHP Bydgoszcz    19 maj 2018, 09:46 obserwuj post
Szanowni Państwo Captcha jest aktywny : trzeba uważnie przepisać frazy ze spacjami. Treść może wprowadzać w błąd - dlatego proszę przepisywać a nie czytać. Będzie działać! Przepraszamy za utrudnienia. Informatycy działają, żeby tą mylną treść zmienić.
skomentowany przez    Redakcja    10 maj 2018, 16:41 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.