Wizytówki

Reklama

61. edycja StandOUT. SECUREX 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
25.05.2018

Kontakt:
zakończony
09.05.2018 - 24.05.2018

 Effective brand presentation is important now more than ever

[EN] Conscious communication of company competences and standing out through strengths are crucial practices for exhibitors participating in fair events. Exspace.pl supports exhibitors by StandOUT. – a contest in which are selected fair booths with outsianding architecture and design standards of exhibition sector.

and the Winners are…

[PL] 25 maja 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. SECUREX2018 - plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

Do finału 61 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 31 wystawców targów SECUREX 2018, największych i najbardziej prestiżowych targów branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej, które odbyły się w dniach 23-26 kwietnia w Poznaniu.

Fakt, że plebiscyt odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. Stoiska finalistów StandOUT. SECUREX 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 645 osób. Dziękujemy za Państwa głosy!

Najładniejszymi stoiskami SECUREX 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: 

I. Miejsce – FAAC
projekt: Rafał Otłog & Michał Jagiełło

realizacja: Pracownia Kreativa Scenografia

II. Miejsce – ex aequo:

II. Miejsce – Genevo
projekt i realizacja: VMG Expo

II. Miejsce – SEAGATE
projekt i realizacja: VMG Expo

III. Miejsce - DAHUA
projekt: Agata Stebel Arsstudio
realizacja: Arsstudio

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. SECUREX 2018 przyznane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy:

Wyróżnienie Honorowe – SCHRACK Seconet
projekt: Łukasz Łochowicz

realizacja: Expo Instal

Wyróżnienie Honorowe – Somfy

Wyróżnienie Honorowe – C & C Solution Partner

Wyróżnienie Honorowe – Smart Technology Group

Wyróżnienie Honorowe – BCS
projekt i realizacja: BWS Expo

Wyróżnienie Honorowe – Ela-compil
projekt: Bogusław Doba

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem w Poznaniu!

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. W dotychczasowych sześćdziesięciu jeden edycjach plebiscytu oddano ponad 134 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

© Exspace

photos: © Exspace i materiały prasowe wystawców

Partronat Medialny

Komentarze:

loading
Specjalne podziękowania dla Roberta W
skomentowany przez    Robert W    25 maj 2018, 13:23 obserwuj post
Szanowni Państwo Captcha jest aktywny : trzeba uważnie przepisać frazy ze spacjami. Treść może wprowadzać w błąd - dlatego proszę przepisywać a nie czytać. Będzie działać! Przepraszamy za utrudnienia. Informatycy działają, żeby tą mylną treść zmienić.
skomentowany przez    redakcja    10 maj 2018, 16:40 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.