Wizytówki

Reklama

64. edycja StandOUT. Automechanika 2018 Frankfurt

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz
www.targifrankfurt.pl

Przegląd Oponiarski
www.przegladoponiarski.pl


Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Pakiety promocyjne o wartości 5500,00 PLN za-sponsorowane przez portal branżowy Przegląd Oponiarski www.przegladoponiarski.pl


Wyniki:
11.10.2018

Kontakt:
zakończony
26.09.2018 - 10.10.2018

and the Winners are…

11 października 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. Automechanika 2018 Frankfurt - plebiscytu na polskie stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, którego celem jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

Do finału 64 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 96 polskich wystawców targów Automechanika 2018, jednego z najważniejszych wydarzeń w branży automotive na świecie, które odbyły się w dniach 11-15 września br. we Frankfurcie nad Menem. Wśród ponad 5000 wystawców Automechanika 2018 zaprezentowało się 188 firm z Polski. Stoiska polskich wystawców można obejrzeć w dziale MEDIA PL Catalog Exhibitors from Poland. Zapraszamy --->

Stoiska finalistów StandOUT. Automechanika 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1350 osób. Dziękujemy za Państwa głosy!

Partnerem 64. Edycji StandOUT. było Messe Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz. Patronat medialny objął Przegląd Oponiarski, który zasponsorował nagrody dla faworytów publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu, którymi zostały firmy:

I Miejsce
POLCAR
Nagroda: Pakiet promocyjny zasponsorowany przez Przegląd Oponiarski o wartości 2500,00 zł

II Miejce
ElproSys
Nagroda: Pakiet promocyjny zasponsorowany przez Przegląd Oponiarski o wartości 2000,00 zł

III Miejsce
UNIMETAL
Nagroda: Pakiet promocyjny zasponsorowany przez Przegląd Oponiarski o wartości 1500,00 zł

Dodatkowo Kapituła Plebiscytu StandOUT. Automechanika 2018 pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, przyznała prestiżowe Wyróżnienia Honorowe następującym firmom: LOTOS Oil, KAMOKA, STEINHOF, MARTEX, APP, Novol, TENZI, FA KROSNO, MOTGUM, PZL FILTERS, BOSMA GROUP EUROPE, Chemical Alliance Polska, LUMAG i BRECK, FILTROMEX, Kufieta i Kaja, Autoland oraz KART.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem we Frankfurcie. O Laureatach StandOUT. Automechanika 2018 więcej piszemy tutaj.

-----------
StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych pięćdziesięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 138 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

photos © Exspace

---------------------
Partner StandOUT. Automechnika 2018

Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa

www.targifrankfurt.pl

Patronat Medialny

Przegląd Oponiarskiwww.przegladoponiarski.pl

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.