Wizytówki

Reklama

65. edycja StandOUT. ORGATEC 2018

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Wyniki:
27.11.2018

Kontakt:
zakończony
10.11.2018 - 26.11.2018

and the Winners are…

27 listopada 2018 roku poznaliśmy Laureatów StandOUT. ORGATEC 2018 - plebiscytu na polskie stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT. jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych na Świecie i w Polsce.

Polskie firmy na tegorocznej edycji ORAGTEC wyznaczały najwyższe standardy. Stoiska 21 finalistów StandOUT. ORGATEC 2018 w ciągu 14 dni trwania głosowania – odwiedziło 1 250 osób. Dziękujemy za Państwa głosy!

Do finału 65 edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace.pl zaprosili 21 polskich wystawców targów ORGATEC 2018, wiodących na świecie targach wyposażenia biur i nieruchomości prezentują najnowsze produkty, trendy i wizjonerskie koncepcje dla całego świata pracy, które odbyły się w dniach 23-27 października br. w Kolonii. Wśród 753 wystawców ORGATEC 2018 zaprezentowały się 24 firmy z Polski. Wszyscy polscy wystawcy ORGATEC 2018 promowani są w unikatowym serwisem PL Catalog Exhibitors from Poland (www.exhibitorsfrompoland.com) tutaj ->

Najładniejszymi polskimi stoiskami ORGATEC 2018 głosami użytkowników portalu Exspace zostały wybrane stoiska firm: Mikomax, TOBO i Profim.  

Prestiżowe Wyróżnienia Honorowe StandOUT. ORGATEC 2018 przyznane przez Kapitułę Konkursu, pod przewodnictwem arch. Urszuli Kałużnej, redaktor naczelnej Exspace.pl, otrzymały firmy: BALMA & NOTI, Acustio, MDD, Metalkas, Mute Design i WILKING.

Laureatom i Finalistom gratulujemy! I już dzisiaj z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem za dwa lata w Kolonii.

----------------

StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. W dotychczasowych sześćdziesięciu cztrech edycjach plebiscytu oddano ponad 140 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Regulamin Konkursu >>>

© Exspace

photos © Exspace, materiały prasowe wystawców

 

 

Komentarze:

loading
Prosze nie osnieszajcie sie tym 2 gim miejscem , dramat projekt i dramat wykonanie , dramat obsługa .....
skomentowany przez    gośc    29 listopad 2018, 11:21 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.