Reklama

67. edycja StandOUT. imm cologne 2019 LivingKitchen 2019

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
Portal Exspace.pl

Partnerzy:
Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl: Portal polskiej reklamy wizualnej
www.signs.pl

Nagrody:
Dyplomy dla trzech Firm z największą ilością punktów

Dyplomy dla Laureatów Wyróżnień Honorowych

Pakiety promocyjne o łącznej wartości 7500,00 PLN za-sponsorowane przez portal Exspace.pl

Wyniki:
22.03.2019

trwa
27.02.2019 - 21.03.2019

Effective brand presentation is important now more than ever

[EN] Conscious communication of company competences and standing out through strengths are crucial practices for exhibitors participating in fair events. Exspace supports exhibitors from Poland by StandOUT. – a contest in which are selected fair booths with outstanding architecture and design standards of exhibition sector. Each booth can be assigned points [1-5] with [5] being the highest rating. Vote for your favorite nominees and decide the People's Vote! Voting ends 21 March 2019 at 12 PM.

67. edycja StandOUT. imm cologne 2019 LivingKitchen 2019

Tradycyjnie już po największych targach na świecie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. - plebiscyt na polskie stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT.  jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i na świecie oraz utrwalania wizerunku Polski jako kraju nowoczesnego, o ogromnym potencjale i kreatywności.

20 stycznia 2019 w Kolonii zakończyło się duo targowe imm cologne 2019 i LivingKitchen 2019, targowe wydarzenia roku wyznaczającego trendy rynku wyposażenia wnętrz. Wśród ponad 1250 wystawców imm cologne 2019 i LivingKitchen 2019 zaprezentowały się 74 firmy z Polski. Pełną listę polskich wystawców prezentujemy w unikatowym serwisie online PL Catalog - Exhibitors from Poland (www.exhibitorsfrompoland.com) tutaj

Nominowani

W ramach sześćdziesiątej siódmej edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace nominowali 42 polskie firmy. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie kończy się 19 marca 2019 roku. Laureatów poznamy 22 marca br..
Laureaci StandOUT. - faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy prestiżowych Wyróżnień Honorowych nominowani przez Kapitułę Plebiscytu - otrzymają Dyplomy oraz nagrody w postaci Pakietów Promocyjnych o łącznej wartości 7500,00 PLN za-sponsorowane przez portal Exspace.pl

Zagłosuj na swoich ulubionych nominowanych!

-----------
StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych sześćdziesięciu pięciu edycjach StandOUT. oddano ponad 150 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Regulamin Konkursu >>>

Grafika do nałożenia na zdjęcie stoiska ⤵️⤵️

standOUT imm 2019

© Exspace

photos © Exspace, materiały prasowe wystawców

photos © Exspace

Patronat Medialny

 

Agencja Public Relations OKK
www.okkpr.pl

Signs.pl
www.signs.pl

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.