Wizytówki

Reklama

StandOUT. Budma 2013

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Partnerzy:
4budowlani.pl
bud-forum.pl
budownictwopolskie.pl
budoskop.pl
chemiabudowlana.info
energiaidom.pl
klimatyzacja.pl
obud.pl
ogrzewnictwo.pl

Nagrody:
Statuetka, zaprojektowana przez znanego, polskiego rzeźbiarza Krzysztofa Sołowieja.

Darmowe reklamy na portalach www.budownictwopolskie.pl oraz www.4budowlani.pl

Wyniki:
25.02.2013

Kontakt:
zakończony
05.02.2013 - 22.02.2013


Oscary dla stoisk targowych. Laureaci konkursu StandOUT. Budma 2013.

W poniedziałek 25 lutego 2013 r. ogłoszono wyniki dziesiątej edycji konkursu StandOUT Budma 2013, organizowanego przez portal exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN. Spośród ponad ośmiuset sześćdziesięciu wystawców targów Budma wyłoniono 61 finalistów, których stoiska znalazły sie w galerii konkursowej. W dziesiątej edycji konkursu StandOUT. oddano łącznie 6 728 głosów! To świetny wynik. Bardzo dziękujemy za tak wielkie Państwa zaangażowanie.

„Miłym zaskoczeniem dziesiątej edycji konkursu była bardzo wysoka jakość dizajnu wystawienniczego. Świetne projekty - to wszystko pokazuje, że projektanci w Polsce są coraz bardziej świadomi i chcą się angażować w problemy, które nie ograniczają się tylko do decyzji czysto estetycznych.” – mówi Sebastian Wojciechowski Marketing i PR menager w exspace.pl

Statuetki, projektu znanego rzeźbiarz Krzysztofa Sołowieja, powędrują w ręce laureatów: Wystawców i autorów trzech zwycięskich projektów:

I. Miejsce - stoisko firmy IZOPANEL, zaprojektowane przez Adama Muzyczuka, Prezesa firmy Izopanel.

II. Miejsce - stoisko firmy Besta, zaprojektowane przez Małgorzatę Szafrańska z firmy MS'Design.

III. Miejsce - stoisko firmy Bud Mat, zaprojektowane przez Grzegorza Stefańskiego z firmy BWS

Dodatkowo laureaci I i II miejsca otrzymają nagrodę w postaci darmowej reklamy na portalach www.budownictwopolskie.pl oraz www.4budowlani.pl. Reklamy zostały ufundowane przez w/w portale, które objęły patronatem medialnym nasz konkurs

Stoiska laureatów standOUT. Budma 2013 wg kolejności zajętych miejsc  prezentujemy w galerii powyżej

Konkurs StandOUT  ma na celu zaproponowanie i wprowadzenie do publicznej debaty nowych sposobów wartościowania i mówienia o dizajnie wystawienniczym – takich, które wykraczają poza zwyczajowe oceny wartości estetycznej, czy skuteczności marketingowej. Jesteśmy przekonani, że dizajn wystaweinniczy odgrywa olbrzymią rolę w promocji firmy i jest bardzo ważnym elementu komunikacji firm. Na ten aspekt funkcjonowania projektów próbujemy przede wszystkim zwrócić uwagę.”

Chcemy by najlepsze stoiska były oglądane i oceniane przez Państwa na długo po zakończeniu targów. Dzięki temu pokazujemy jak ważne są dobre projekty i dlaczego warto inwestować w wymagające i ciekawe rozwiązania. Rozwiązania zwracające uwagę i pomagające ukazać wartości, najważniejsze dla firmy wystawcy.


Laureatom i finalistom bardzo gratulujemy!


reakcja exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN


Dziękujemy Patronom Medialnym za wspieranie naszej inicjatywy:

 

     

 

Regulamin konkursu 

 

 

1 | 2

Komentarze:

loading
tak 5 to max
skomentowany przez    redakcja@exspace.pl    15 luty 2013, 14:58 obserwuj post
Czy 5 to maksymalna ocena a 1 to minimalna?
skomentowany przez    p    08 luty 2013, 12:22 obserwuj post
REGULAMIN JEST TERAZ DOPRACOWANY. Dziękujemy za uwagi. Pozdrawiamy.
skomentowany przez    redakcja@exspace.pl    06 luty 2013, 19:45 obserwuj post
Regulamin znalazłam. Sorry, ale wg mnie jest niedoprecyzowany.
skomentowany przez    ,,I ''    06 luty 2013, 15:29 obserwuj post
Czy można by było widzieć punktację poszczególnych firm? Czy jest to sprzeczne z regulaminem konkursu? Nie mogę znaleźć regulaminu. Chyba coś ze mną nie tak.
skomentowany przez    ,, I "    05 luty 2013, 20:44 obserwuj post
Załóżmy że zrozumiałem wyjaśnienia redakcji, nie mi decydować, ale uważam że czasami najprostsze metody są najlepsze. Czy nie wystarczyłoby po prostu sumować liczbę punktów oddanych na dane stoisko?. Nie rozumiem czemu mają służyć takie skomplikowane metody podliczania. Byłoby jasno, prosto i czytelnie.
skomentowany przez    tex    05 luty 2013, 20:13 obserwuj post
Teraz z automatu daję każdemu po jednym punkcie i widzę jak wygląda punktacja :-)
skomentowany przez    marek    05 luty 2013, 19:21 obserwuj post
Nie ma problemu, można wejść ponownie na stronę konkursu, głosować i widzimy aktualne wyniki w rankingu. Tylko po co mam za każdym razem głosować żeby zobaczyć które stoisko prowadzi w rankingu. Nie można było tego tak zrobić żeby cały czas było widoczne i na bieżąco aktualizowane w trakcie głosowania?. To chyba nie przerasta mozliwości waszego informatyka?
skomentowany przez    marek    05 luty 2013, 19:19 obserwuj post
marek, uwielbiamy krytykę (naprawdę) i rady. Głosowanie ie jest utajnione. Wystawcy, których komisja złożona z grona architektów i designerów wybrała do finału konkursu - są prezentowani zdjęciami,które robili nasi fotograficy. Szeroko piszemy, żeby firmy przysyłały zdjęcia - jeżeli mają lepsze. Dodatkowo każda firma może zgłosić swoje stoisko. Nasz wybór jest selektywny. Wystawców było ok. 860. O gustach się nie dyskutuje. Każdy Wystawca lub designer, który uważa, ze jego stoisko było "designerskie" może przesłać zdjęcia stoisk z Budmy 2013!. Jesteśmy otwarci.
skomentowany przez    redakcja@exspace.pl    05 luty 2013, 17:48 obserwuj post
Pomysł konkursu uważam za trafiony, ale realizacja i wykonanie jest co najmniej dziwne. Irytuje mnie to że po oddaniu głosu nie można śledzić na bieżąco wyników głosowania w rankingu. Wygląda na to jakby głosowanie było utajnione i znane tylko twórcom. Jakość i ilość zdjęć nie pozwala na wiarygodną ocenę, kto nie był nie widział na miejscu głosuje trochę w ciemno. Ranking wystawców i kolejność chaotyczna. Exspace chyba idzie na ilość a nie na jakość. Może to brak doświadczenia, ale po tylu głosowaniach można byłoby to wreszcie dopracować.
skomentowany przez    marek    05 luty 2013, 16:16 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.