Reklama

StandOUT. Budma 2013

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Partnerzy:
4budowlani.pl
bud-forum.pl
budownictwopolskie.pl
budoskop.pl
chemiabudowlana.info
energiaidom.pl
klimatyzacja.pl
obud.pl
ogrzewnictwo.pl

Nagrody:
Statuetka, zaprojektowana przez znanego, polskiego rzeźbiarza Krzysztofa Sołowieja.

Darmowe reklamy na portalach www.budownictwopolskie.pl oraz www.4budowlani.pl

Wyniki:
25.02.2013

Kontakt:
zakończony
05.02.2013 - 22.02.2013


Oscary dla stoisk targowych. Laureaci konkursu StandOUT. Budma 2013.

W poniedziałek 25 lutego 2013 r. ogłoszono wyniki dziesiątej edycji konkursu StandOUT Budma 2013, organizowanego przez portal exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN. Spośród ponad ośmiuset sześćdziesięciu wystawców targów Budma wyłoniono 61 finalistów, których stoiska znalazły sie w galerii konkursowej. W dziesiątej edycji konkursu StandOUT. oddano łącznie 6 728 głosów! To świetny wynik. Bardzo dziękujemy za tak wielkie Państwa zaangażowanie.

„Miłym zaskoczeniem dziesiątej edycji konkursu była bardzo wysoka jakość dizajnu wystawienniczego. Świetne projekty - to wszystko pokazuje, że projektanci w Polsce są coraz bardziej świadomi i chcą się angażować w problemy, które nie ograniczają się tylko do decyzji czysto estetycznych.” – mówi Sebastian Wojciechowski Marketing i PR menager w exspace.pl

Statuetki, projektu znanego rzeźbiarz Krzysztofa Sołowieja, powędrują w ręce laureatów: Wystawców i autorów trzech zwycięskich projektów:

I. Miejsce - stoisko firmy IZOPANEL, zaprojektowane przez Adama Muzyczuka, Prezesa firmy Izopanel.

II. Miejsce - stoisko firmy Besta, zaprojektowane przez Małgorzatę Szafrańska z firmy MS'Design.

III. Miejsce - stoisko firmy Bud Mat, zaprojektowane przez Grzegorza Stefańskiego z firmy BWS

Dodatkowo laureaci I i II miejsca otrzymają nagrodę w postaci darmowej reklamy na portalach www.budownictwopolskie.pl oraz www.4budowlani.pl. Reklamy zostały ufundowane przez w/w portale, które objęły patronatem medialnym nasz konkurs

Stoiska laureatów standOUT. Budma 2013 wg kolejności zajętych miejsc  prezentujemy w galerii powyżej

Konkurs StandOUT  ma na celu zaproponowanie i wprowadzenie do publicznej debaty nowych sposobów wartościowania i mówienia o dizajnie wystawienniczym – takich, które wykraczają poza zwyczajowe oceny wartości estetycznej, czy skuteczności marketingowej. Jesteśmy przekonani, że dizajn wystaweinniczy odgrywa olbrzymią rolę w promocji firmy i jest bardzo ważnym elementu komunikacji firm. Na ten aspekt funkcjonowania projektów próbujemy przede wszystkim zwrócić uwagę.”

Chcemy by najlepsze stoiska były oglądane i oceniane przez Państwa na długo po zakończeniu targów. Dzięki temu pokazujemy jak ważne są dobre projekty i dlaczego warto inwestować w wymagające i ciekawe rozwiązania. Rozwiązania zwracające uwagę i pomagające ukazać wartości, najważniejsze dla firmy wystawcy.


Laureatom i finalistom bardzo gratulujemy!


reakcja exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN


Dziękujemy Patronom Medialnym za wspieranie naszej inicjatywy:

 

     

 

Regulamin konkursu 

 

 

1 | 2

Komentarze:

loading
Jeśli już wpisujecie nazwisko projektanta przy projekcie, warto się zatroszczyć o rzetelną informację -> stoisko Bud-Mat. Pozdrawiam. projektant.
skomentowany przez    ...    05 luty 2013, 14:00 obserwuj post
1. Wynik otrzymywany jest średnią głosów oddanych na dane stoisko, pomnożony przez współczynnik, uzyskany dzieląc głosy oddane na konkretne stoisko przez liczbę głosów oddanych na wszystkie stoiska. Celem tego mechanizmu było wyeliminowanie sytuacji gdzie ledwo kilka głosów ale z wysoka ocena mogło spowodować wywindowanie na szczyt stosika ze znikomym zainteresowaniem uczestników zabawy. 2. Nie ma limitu każdy uczestnik może oddać dowolna liczbę głosów, ale tylko jeden głos na każde nominowane stoisko.
skomentowany przez    redakcja@exspace.pl    05 luty 2013, 13:18 obserwuj post
Czy możecie nam przybliżyć jakie są zasady punktacji i co się składa na ostateczny wynik głosowania. Czy jest coś takiego jak maksymalna ilość oddanych głosów od jednego głosującego. Wydaje mi się że po oddaniu kilkudziesięciu głosów już nie mam takiej możliwości. Chyba że jest to gdzieś w regulaminie konkursu, więc poproszę o link. Pozdrawiam zespół exspace. Pomysł świetny, może lekko nie dopracowany ale to zrozumiałe.
skomentowany przez    tex    05 luty 2013, 12:38 obserwuj post
przepraszamy za żółwie tempo zmian stron portalu - problemy z naszym serwerem - akurat dzisiaj. Pracujemy nad szybkim usunięcięmutserki
skomentowany przez    redakcja exsapce.pl    05 luty 2013, 12:21 obserwuj post
Z tego co widzę - walka będzie zażarta, stoiska - kilka przynajmniej na jednakowym poziomie. Jeden faworyt dostał "5". Będę śledzić z przyjemnością .... wyścig. Gratuluję świetnego pomysłu!
skomentowany przez    julia    05 luty 2013, 01:06 obserwuj post

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.