Wizytówki

Reklama

StandOUT. ITM Polska 2013.

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Nagrody:
statuetka projektu Krzysztofa Sołowieja dla zwycięzcy i dyplomy dla 3 Lauretaów.

Kontakt:
zakończony
15.06.2013 - 31.07.2013

 

StandOUT. ITM Polska 2013. Oskary dla stoisk targowych.

To już 12 edycja konkursu StandOUT. W dwunastu edycjach konkursu StandOUT. oddano łącznie 40 826 głosów!  Bardzo nas to cieszy. Dzięki Państwa tak dużemu zaangażowaniu mamy szanse wypromować szeroko dobry design wystawiennicz

Głosowalismy do 31.07.2013.  


Targi ITM Polska - 7 czerwca w Poznaniu zakończyła się najszersza prezentacja oferty dla przemysłu. Na ośmiu salonach branżowych zaprezentowało się blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 29 krajów świata. Ekspozycja i wydarzenia czterech dni targowych przyciągnęły 16 017 zwiedzających z Polski i zagranicy oraz przeszło 200 dziennikarzy z redakcji branżowych, ogólnopolskich, radia i telewizji. 

Laureaci StandOUT. ITM Polska 2013

I. Miejsce
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju 

Projekt stoiska: Magdalen Gyurkovich
Wykonawca zabudowy: IDEAEXPO.MTP

II. Miejsce
Calvi


III. Miejsce
Radan | Nicom
Projekt stoiska: Grzegorz Kuzdro
Wykonanie zabudowy: F-Box Dominik Joachimiak

Statuetki, projektu znanego rzeźbiarz Krzysztofa Sołowieja, powędrują w ręce laureatów: Wystawcy  - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i projektanta zwycięskiej koncepcji - firmy IDEAEXPO.MTP

Laureatom i finalistom bardzo gratulujemy.

Celem konkursu StandOUT. jest zainicjowanie dyskusji na temat design’u wystawienniczego, jako elementu komunikacji firm. Konkurs powstał po to, by dobrze zaprojektowane stoiska żyły dłużej, niż czas trwania targów. Żebyśmy je oglądali, pamiętali i przede wszystkim abyśmy wyrażali opinie. Na targach nie wystarczy się wystawiać. Na targach trzeba zaistnieć. Jest to jedyny konkurs na najciekawsze stoiska targów, w którym  swoje głosy oddają:  designerzy, wystawcy, ludzie odwiedzających targi, organizatorzy wystąpień targowych.  

Regulamin Konkursu >>>


Redakcja Exspace.pl 

 

Komentarze:

loading
dziękujemy wszystkim za głosy :-)
skomentowany przez    admin@exspace.pl    15 czerwiec 2013, 16:07 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.