Wizytówki

Reklama

StandOUT. Ambiente 2014

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Partnerzy:

Nagrody:
Dla zwycięzcy 6 miesięczna reklama 190x200px w serwisie (rotacyjnie) na portalu www.graffus.com

3 Wyróżnienia Honorowe architektów z portalu eXspace.pl

- Pakiet promocyjny o wartości 2000 PLN na portalu www.eXspace.pl

Prestiż zwycięstwa w jedynym konkursie na najciekawsze stoisko targowe Ambiente 2014 zapewniający szeroką promocję na portalu eXspace.pl i u partnerów konkursu

Wyniki:
09.03.2014

Kontakt:
zakończony
13.02.2014 - 08.03.2014

Na targach nie wystarczy się wystawiać!
Na targach trzeba zaistnieć!


Konkurs StandOUT. to ważne i skuteczne narzędzie do wykorzystania wystąpień targowych w kampanii marketingowej firm. Celem StandOUT. jest promocja polskich przedsiębiorstw i ich produktu. Prezentacja firmy i produktu trwająca jeszcze po zakończeniu targów to dobre narzędzie do komunikacji z partnerami i klientami po targach. Wystąpienia targowe to tylko jeden z elementów składający się na tworzenie wizerunku firmy. Przedstawiamy i promujemy polskie przedsiebiorstwa, które o ten wizerunek szczególnie dbają.

8 marca br. poznaliśmy zwycięzców 14. edycji konkursu - StandOUT. Ambiente 2014

The winner is ... stoisko firmy TERMISIL Huta Szkła Wołomin! Bardzo gratulujemy!


Huta Szkła Wołomin S.A.
to jeden z trzech europejskich producentów szkła borokrzemowego (żaroodpornego) z własną zastrzeżoną marką szkła TERMISIL, produkowanego według technologii, opracowanej w trakcie wieloletniej działalności. Szkło borokrzemowe ma zastosowanie w przemyśle AGD, laboratoryjnym, chemicznym, oświetleniowym, medycznym i innych. Firma łączy ponad 100-letnią tradycję z najnowocześniejszymi na świecie technologiami produkcji. Marka TERMISIL jest znana w 40 krajach. Klienci doceniają jakość produktów, innowacyjne pomysły oraz oryginalne wzornictwo. TERMISIL Huta Szkła Wołomin dąży do uzyskania pozycji światowego lidera w produkcji szkła żaroodpornego.

Miło nam poinformować, że na 21 stoisk oddano łącznie 728 głosów. Tyle osób zobaczyło Państwa realizacje, wielu z głosujących miało możliwość pierwszy raz obejrzeć ofertę Państwa firmy. Uważamy, że wszystkie firmy, których stoiska znalazły się w galerii konkursowej, są Laureatami StandOUT. Ambiente 2014. Dlatego gratulujemy wszystkim Państwu, którzy swój wysiłek wkładacie w dbanie o wizerunek również wystawienniczy.

Laureaci StandOUT. Ambiente 2014 z największą ilością punktów:

1. Miejsce TERMISIL Huta Szkła Wołomin
(Dla zwycięzcy głosowania 6 miesięczna reklama 190x200px w serwisie (rotacyjnie) na portalu www.graffus.com)
2. Miejsce MTM Tadeusz Szczepaniak
3. Miejsce Branq
4. Miejsce Huta Szkła Gospodarczego Wrześniak
5. Miejsce Blender
6. Miejsce Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież
7. Miejsce Fabryka Porcelany Krzysztof

Wyróżnienia Honorowe architektów z portalu eXspace.pl otrzymują:

Fabryka Porcelany Krzysztof - Wyróżnienie Honorowe za dobry design, za promocje Zamku Książąt Pomorskich, za promocje polskich projektantów na targach Ambiente 2014.

Trend Glass - Wyróżnienie Honorowe za ciekawy, intrygujący design i ekologiczne podejście do designu wystawienniczego.

TransLight Art Glass J. Czakaj - Wyróżnienie Honorowe - dla stoiska wybudowanego we własnym zakresie spełniającego wysokie standardy estetyczne.

Dziękujemy Państwu za zaangażowanie. Jeszcze raz gratulujemy! Spotykamy sie ponownie w 2015 roku.

Firmy, które otrzymały Wyróżnienia Honorowe i nagrody prosimy o kontakt: info@eXspace.pl. Korzystając z okazji uprzejmie prosimy wystawców o przesłanie informacji o projektancie stoiska i firmie wykonującej zabudowę. Dla 3 projektantów i firm, których stoiska zdobyły największą ilością w  głosowaniu oraz dla projektantów i firm realizujących zabudowę Laureatów Wyróżnień Honorowych przewidzieliśmy dodatkowe nagrody.

Targi AMBIENTE (7-11.02.2014r., Frankfurt) to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków. Ambiente to targi, które dają możliwość zapoznania się z najnowszymi, wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe,  GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

Polskę w roku 2014 reprezentowało 61 wystawców, a wśród nich min: Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp , Habrat Dorota GLASS STUDIO HABRAT, Glasstudio Borowski, Huta Szkła JUSTYNA Jan Kikta Jakub Kikta Sp., Huta Szkła ZAWIERCIE Sp. z o.o., KARO-PLAST Sp. J., KAROLINA Porcelain Factory Ltd, KOLGLASS Hurt Import-Export Ryszard Kolat, KROSNO GROUP, Lamela Sp. z o.o., MAG Gorzelak i Jasiński Sp. J, PARTNER SC Krzysztof Kanp Józef Wisieniewski, Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów S.A., Polskie Fabryki Porcelany oddział Chodzież, Porcelana KRZYSZTOF Sp. z o.o., PROSPERPLAST PPHU Sp.J. Paweł Mrózek & Marek, SAGAD SP. J. H.T.A.SIECH I D.KOCHAŃCZYK, SOLBIKA Sp. z o.o., TERMISIL Huta Szkła Wołomin SA, Trend Glass Sp. z o.o., WATRA Sp. zo.o Huta Szkła i Kryształów Alicja, YORK Sp. z o.o., Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC Sp. z o.o., Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA.

Patronat medialny StandOUT. Ambiente 2014:
www.graffus.com,
www.Signs.pl,
chceszmieszkac.pl

Partner StandOUT. Ambiente 2014:
Fotolia

Regulamin Konkursu 
>>>Patronat Medialny:


        

 


Partner:

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego konkursu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.