Wizytówki

Reklama

StandOUT. Securex 2014

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Partnerzy:
www.hardturning.pl
www.metalmedia.pl
www.smart-grids.pl
www.ochrona.pl
Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych www.ksoin.pl
www.ochrona-mienia.pl (czasopismo „Ochrona Mienia i Informacji”)

Nagrody:
1. Miejsce - Pakiet reklamowy na portalu hardturning.pl: zamieszczenie artykułu dostarczonego przez zwycięzcę oraz banner reklamowy na stronie głównej portalu hardturning.pl o łącznej wartości 1800zł netto

Wyniki:
19.05.2014

Kontakt:
zakończony
28.04.2014 - 18.05.2014

Na targach nie wystarczy się wystawiać!
Na targach trzeba zaistnieć!

Miło nam poinformować, że znamy Laureatów 18. edycji StandOUT. Securex 2014. Na 15 stoisk, które znalazły się w finale konkursu oddano łącznie 975 głosów. Dziękujemy Państwu za tak duże zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim firmom, których stoiska znalazły się w finale konkursu. Niezwykle się cieszymy, że możemy promować firmy, które dbają o wizerunek - z pewnością - nie tylko wystawienniczy.

The Winners are...

1. Miejsce Auto ID
| projekt: Bartłomiej Sosenko i Anna Lemoch - firma AutoID

   Nagroda: Pakiet reklamowy o łącznej wartości 1800zł netto na portalu hardturning.pl

2. Miejsce ARTECO i CIAS | projekt: Arkadiusz Mikołajczak, Agnieszka Juraszczyk, realizacja: Promesse Przemysław Frąszczak
  
3. Miejsce Jablotron Alarms | projekt: Jablotron Alarms, realizacja: Jablotron Alarms

Nagrodą dla Firm, które realizowały zabudowy stoisk Laureatów jest pakiet promocyjny na portalu eXspace.pl o wartości 2000,00 zł. Projektantów i firmy uprzejmie prosimy o kontakt: info@exspace.pl


Gratulujemy finalistom i laureatom. Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym StandOUT. Securex 2014 za wspieranie polskich wystawców.

StandOUT. to konkurs promujący firmy, ich kreacje wystawiennicze. Finalistom konkursu dajemy szansę na wzmocnienie świadomości marki w szerokim gronie: designerów, wystawców, partnerów i klientów wystawców, osób odwiedzających targi, organizatorów wystąpień targowych, mediów branżowych.

O targach Securex 2014

W dniach 08-11 kwietnia na międzynarodowych targach w Poznaniu odbywała się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX,  największych i najbardziej prestiżowych targów branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana była kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń (informacje ze strony MTP)

Regulamin Konkursu 
>>>

Patronat Medialny StandOUT. Securex 2014

www.hardturning.pl 
www.metalmedia.pl
www.smart-grids.pl
www.ochrona.pl
Krajowe Stowarzyszenie  Ochrony Informacji Niejawnych www.ksoin.pl
www.ochrona-mienia.pl (czasopismo „Ochrona Mienia i Informacji”)     

 

Komentarze:

loading
co wg Uczestnika Konkursu powinno się jeszcze pojawić w informacji żeby było czytelnie. Chętnie uzupełnimy.
skomentowany przez    redakcja    01 maj 2014, 14:44 obserwuj post
Oddałem głos, ale brakuje informacji jak ten oddać swój głos. Brak jakichkolwiek wskazówek. W konkursie na najmniej intuicyjną stronę macie spore szanse.
skomentowany przez    Uczestnik konkursu    29 kwiecień 2014, 17:02 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.