Wizytówki

Reklama

StandOUT. Instalacje 2014

Inne konkursy z tej kategorii
Organizator:
portal eXspace.pl

Partnerzy:

Nagrody:
1. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 2000 zł na portalu HVACR.pl

2. Miejsce - Pakiet reklamowy o wartości 1800 zł portalu hardturning.pl

Wyniki:
19.05.2014

Kontakt:
zakończony
28.04.2014 - 18.05.2014

Na targach nie wystarczy się wystawiać!
Na targach trzeba zaistnieć!

Miło nam poinformować, że znamy Laureatów 17. edycji StandOUT. Instalacje 2014. Na 18 stoisk, które znalazły się w finale konkursu oddano łącznie 1160 głosów. Dziękujemy Państwu za tak duże zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim firmom, których stoiska znalazły się w finale konkursu. Niezwykle się cieszymy, że możemy promować firmy, które dbają o wizerunek - z pewnością - nie tylko wystawienniczy.

The Winners are...

1. Miejsce Wiper
| Projekt: Maciej Luka, realizacja: Wiper

   Nagroda: Pakiet reklamowy o wartości 2000 zł na portalu HVACR.pl

2. Miejsce Pellas X | Projekt: Beata Tomkowiak BWS, realizacja: BWS
   Nagroda: Pakiet reklamowy o wartości 1800 zł portalu hardturning.pl

3. Miejsce ESBE

Wyróżnienie Honorowe
architektów z portalu eXspace.pl otrzymują:


Pellas X | Projekt: Beata Tomkowiak BWS, realizacja: BWS

Flowair | Projekt: Piotr Witwicki z firmy LITTERA, realizacja: LITTERA

Tasta | projekt: Expo Group Kraków, realizacja: Expo Group Kraków

Nagrodą dla Firm, które ralizowały zabudowy stoisk Laureatów jest pakiet promocyjny na portalu eXspace.pl o wartości 2000,00 zł. Projektantów i firmy uprzejmie prosimy o kontakt: info@exspace.pl

Gratulujemy finalistom i laureatom. Bardzo dziękujemy Patronom Medialnym StandOUT. Instalacje 2014 za wspieranie polskich wystawców: www.HVACR.pl, www.hardturning.pl, www.metalmedia.pl, www.remontomat.pl

StandOUT. to konkurs promujący firmy, ich kreacje wystawiennicze. Finalistom konkursu dajemy szansę na wzmocnienie świadomości marki w szerokim gronie: designerów, wystawców, partnerów i klientów wystawców, osób odwiedzających targi, organizatorów wystąpień targowych, mediów branżowych.

O targach Instalacje 2014

W dniach 08-11 kwietnia na międzynarodowych targach w Poznaniu odbywała się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej spotkania branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych. Tegoroczną ekspozycję odwiedziło 24 200 zwiedzających. Swoją ofertę podczas targów prezentowało blisko 800 wystawców, wśród których, obok wiodących polskich przedsiębiorstw znaleźli się wystawcy z wielu krajów świata. Znani producenci i dystrybutorzy polskich oraz europejskich marek na targach zaprezentowali 500 nowości produktowych, w 11 pawilonach wystawienniczych. Na tegoroczną ekspozycję, złożyły się: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Targi Ciepła Systemowego TCS, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO. (informacje ze strony MTP)

Regulamin Konkursu >>>

Patronat Medialny StandOUT. Instalacje 2014

www.HVACR.pl
www.hardturning.pl 

www.metalmedia.pl
www.remontomat.pl

 

Komentarze:

loading
No dobra,,, ale jak się głosuje ???
skomentowany przez    kryk    05 maj 2014, 11:23 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.