Reklama

Projektanci

specjalizaja: Malarstwo, Rzeźba, (7)
KRY_studio to autorska pracownia projektowa Patrycji Kryszczuk, specjalizująca się w architekturze wnętrz. Powstała z myślą o ludziach poszukujących nietuzinkowych projektów wnętrz, mebli oraz obrazów i grafik. Patrycja Kryszczuk to absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Architektury Wnętrz oraz Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych na kierunku formy użytkowe. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2014. Jej ogromną pasją i życiowym celem jest tworzenie. W projektowaniu ceni sobie przede wszystkim poszukiwanie autorskich rozwiązań i ich adaptację do zastanego otoczenia. Oferta: _projekty wnętrz mieszkalnych _projekty wnętrz użyteczności publicznej _projekty przestrzeni wystawienniczych _projektowanie graficzne _projekty mebli _malarstwo.
anna zuber - urodzona w 1983 roku we Wrocławiu. Obecnie mieszka w Brukseli gdzie kontynuuje pracę twórczą. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W latach 2006-2009 studiowała w Ecole nationale supérieure d'art w Bourges, we Francji oraz w Académie Royale des Beaux Arts w Brukseli na wydziale sitodruku. Malarka z wykształcenia, specjalizuje się w malarstwie ściennym, złotnictwie i sitodruku. W swoich pracach łączy rożne techniki i działa na pograniczu wielu dziedzin  tj. projektowanie, street art oraz video.\ Jej poszukiwania twórcze są związane ze złotem. Pracując z tym niezwykłym materiałem wykorzystuje jego właściwości fizyczne i symboliczne tj. jego kolor, świetlistość oraz jego złożoność ikonograficzną. Złoto jest symbolem siły, bogactwa i boskości. Obecne w historii sztuki od wielu wieków niesie ze sobą ważny bagaż znaczeń i otwiera szerokie pole interpretacji.   W swoich pracach Anna Zuber zmienia materie i powierzchnie obiektów, zmienia wygląd przedmiotów oraz podważa  znaczenie stereotypów i utartych znaczeń obecnych w naszym społeczeństwie. WWW.ZUBZUB.PL    https://www.facebook.com/zubzuber Założycielka API STUDIO w Brukseli, www.apistudio.beProjektantka i współtwórczyni kreatywnych nadruków ahaha , www.ahaha.beJedna z projektantów platformy WASTE'UP, http://wasteup.be/portfolio/annazuber/ Wybrane wystawy:  2013 Lampy Gold & Broll / Design September Bruksela 2012 Realizacja malarstwa ściennego, w Namur, Belgia pod patronatem Instytutu Polskiego w Brukseli oraz oragnizacji « Lieux Communs » 2012   Dyskusja Panelowa „World’s too small for the walls” ( H.J Kuzdas, M. Libel, M.Rutkiewicz, A.Zuber), Galeria Szara Kamienica, Kraków, Polska2012   Wystawa Indywidualna „Graffiti de Luxe”, Galeria Szara Kamienica, Kraków, Polska2012 Wystawa zbiorowa w galerii „Artemptation”, Bruksela, Belgia2011  Zwyciężczyni I edycji Konkursu Fundacji Grey House Szara Kamienica2011   Wystawa finalistów konkursu Fundacji Szara Kamienica, Kraków, Polska2011   Targi Sztuki AAF Bruksela, Belgia- Living with Art Gallery Nowy York  
Między formą a treścią – Anna Przybyło – Osobowość roku na wydziale Rzeźby.Anna Przybyło (1988) mieszka w Krakowie. W 2013 roku obroniła pracę dyplomową na wydziale Rzeźby, na Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Józefa Murzyna. Swoją artystyczną tożsamość starała się określić jeszcze w czasie studiów. Wplatając delikatnie własną obecność w strukturę dzieła. Jej prace są nośnikami afirmacji kobiecości. Drzwiami do opowieści o ludzkich namiętnościach. Metaforycznymi obrazami emocji związanych z egzystencją. Tematem stają się wybrane symbole, sytuacje i postacie nieoczywiste. Charakterystyczny język formalny podkreśla autentyczność prac, przywołując tym samym skojarzenia z subtelnościami i delikatnością kobiecej natury. WYSTAWY 2014Prezentacja tkaniny artystycznej na festiwalu Wroclove Design, Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektóww strefie Design + Rzemiosło, CRZ Krzywy Komin, Wrocław 2013 Wystawa zbiorowa, Wystawa prac dyplomowych ASP w Krakowie odsłona III, Pałac Sztuki, Kraków 2013 Wystawa pokonkursowa (wyróżnienie), Artystyczna Podróż Hestii 12. edycja, Ergo Arena, Gdańsk 2013 Wystawa zbiorowa Sztuka Recyklingu, wystawa rzeźby towarzysząca uroczystemu otwarciu nowej siedziby Kärcher Sp. z o.o., Kraków 2013 Wystawa indywidualna, Osobowość Roku, Galeria Promocyjna ASP w Krakowie 2012 Wystawa indywidualna, In the light of underground water (W świetle podziemnych wód), Galeria studencka, Rijeka, Chorwacja 2012 Wystawa zbiorowa, Waginatyzm Centrum Promocji Młodych, Muzeum w Częstochowie 2009 Wystawa poplenerowa, Adamkowo, Galeria Wydziału Rzeźby, ASP w Krakowie, temat – Ptak, realizacja – Koliber, technika-metal spawany 2007 Wystawa pokonkursowa (wyróżnienie), Ekologia w Obiektywie, Barbakan, Warszawa i Skwer Kościuszki, Gdynia
Absolwentka Liceum Plastycznego w Gdyni Orłowie na specjalności artystycznej metaloplastyka. Obecnie studentka III roku na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Zajmuję się rzeźbą, rysunkiem, książką artystyczną, grafiką oraz sztuką site-specific. 2013 - Wyróżnienie w konkursie na statuetkę festiwalu Bliscy Nieznajomi zorganizowanym przez Teatr Polski w Poznaniu 2014 - koordynator współpracy wystawienniczej z firmą Signal Group 2014 - Uczestnik performance rzeźbiarskich w przestrzeni miejskiej grupy Brygady Pigmaliona 2014 - indywidualna wystawa Kontinuum w Teatrze Polskim w Poznaniu 2014 - zbiorowa wystawa pokonkursowa NOTO Notatnik Artysty, Galeria Znaczy Się w Krakowie 2014 - zbiorowa wystawa studentów Galeria KONT w Poznaniu 2014 - zbiorowa wystawa Międzynarodowa FIGURAMA Centrum Kultury Zamek Poznań
  „…Ulubionym moim tematem malarskim są tulipany, czasem szarpane wiatrem, czasem połyskujące w słońcu…” . Justyna Szałamacha, historyk sztuki, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła Studium Podyplomowe w pracowni prof. Janusza Kucharskiego na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Zafascynowana światem – ludźmi, zwierzętami i roślinami. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem na dużych formatach, w technice olejnej. Niekończącą się inspiracją jest dla niej natura a zwłaszcza motywy florystyczne. Obrazy malowane na dużych formatach można eksponować pojedynczo lub komponować na zasadzie dowolnego łączenia ich w dyptyki, tryptyki czy penaptyki.
Od świata najczystszych uczuć, kolorów i fantazji dzieli ludzi często zaledwie jeden krok. Ten krok, to zatracona zdolność postrzegania piękna w wielu otaczających nas rzeczach. Wystarczy pozwolić swemu sercu otworzyć się na nie, przestać go nie zauważać. Przecież całe to piękno jest tak blisko, jest w samych nas.Zapraszam!  
Magdalena Gadek - Posadzki Mgr inż.arch. Ur. w 1984 roku w Zakopanem. Absolwentka Liceum Sztuk Plastycznych im. A.Kenara w Zakopanem oraz Politechniki Krakowskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki. Korzystając z wymiany studenckiej “Erasmus” przez rok kontynuowała studia w Hiszpanii na wydziale Architektury i Wydziale Sztuk Pięknych w Walencji. Studia ukończyła w 2009 roku dyplomem “łączonym” Politechniki Krakowskiej i Politechniki w Munster w Niemczech.   Maluje każdą dziedzinę życia, a także bliskie jej sercu:   Sport ponieważ kocha ruch, energię i pasję jaka temu towarzyszy.   Muzykę i taniec ponieważ płynie z nich siła, pozytywne wibracje, ekspresja, emocje i wrażliwość na piękno.     Osiągnięcia artystyczne:   2002 - Zbiorowa wystawa rzeźby w Sztuttgardzie     2005 - Zbiorowa wystawa rzeźby w Zakopanem   2012 - Indywidualna wystawa obrazów w technice własnej w restauracji “Kotłownia” w Warszawie   - Zbiorowa wystawa Plastycznej Twórczości Architektów z Koła “Plener” przy Oddziale Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich   - Indywidualna wystawa obrazów w technice własnej w Zakopanem   - Indywidualna wystawa obrazów w Hotelu “Ossa Congress & Spa”w Rawie Mazowieckiej   - Projekt newslettera i zaproszeń dla Stowarzyszenia im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem "Muzyka na szczytach"    - projekt ulotki na przekazanie 1% podatku dla „ZakopiańskiegoTowarzystwa Opieki nad Zwierzętami”     2013 - Indywidualna wystawa obrazów w technice własnej pt. ”Wariacje” w Hotelu “Ossa Congress & Spa”, marzec Rawa Mazowiecka   - Rysunki na zamówienie dla klubu Pink Polo - wydarzenie przeciwko rakowi piersi: “Polo, Moda, Rodzina, Zabawa” 8 Listopad, Abu Dhabi    -Indywidualna wystawa w trakcie charytatywnego turnieju "Blueys Charity Day" 3 Sierpień, Anglia   - Indywidualna-stała wystawa obrazów w Hotelu "Belvedere" w Zakopanem   - Rysunki dla "Grupy TRIP"   Oferuję:     - Obrazy w unikalnej technice własnej, różnorodna tematyka rozmiary: 30cm x 40cm, 57cm x 45cm, 62cm x 80cm Wysyłka do wszystkich krajów UE - Licencja na wydrki obrazów i projekty indywidualne na koszulkach i innych pamiątkach takich jak: - pocztówki - kartki z życzeniami, - kartki okolicznościowe, - ulotki - zaproszenia - logo dla firm i wydarzeń - plakaty, etc.   Rzeźba:   - glina - beton - drewno   Sedecznie zapraszam do współpracy!!  
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.