Reklama

Projektanci

specjalizaja: Wnętrza (22)
Sklep internetowy z dodatkami do wnętrz „ MOOD akademia wnętrza”, projekty architektoniczne tworzone z pasją od 10 lat, w planie projektowanie wnętrz jachtów – tak w skrócie mogę o sobie opowiedzieć. Projektowaniem zajmuje się ponad 10 lat a może całe życie ? :)) Po sześciu latach pracy dla prywatnego przedsiębiorcy otworzyłam własną pracownię projektową „Pracownia Projektowa Monika Głowala”. Pracownia cieszy się uznaniem. Współpracuję z wieloma firmami na terenie całego kraju. „Pracownia Projektowa Monika Głowala” zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i wnętrz dla instytucji oraz projektowaniem stoisk targowych. Moje realizacje wystawiennicze są laureatami kilku nagród i wyróżnień. Zapraszam do współpracy.
Ewa Moroń ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Dyplom na wydziale Architektury Wnętrz i Wzrornictwa Przemysłowego. Od 1990 projektuje wnętrza i meble przestrzeni mieszkalnych i publicznych. “Ewa Moroń projektuje “totalnie” od zarysowania przestrzeni, poprzez meble - po detale wykończeniowe. Lubi formy zdecydowane, geometryczne solidne w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wśród nich czujemy się wygodnie i bezpiecznie. O meblach chciałoby się powiedzieć, że są ponadczasowe (…). U Moroń jest i dalekowschodnia, wyszukana postota, i wyraźna archtektoniczność form, szlachetne surowce o niezwykłej urodzie oraz wyrafinowany detal - charakterystyczne dla Art Deco.” “Wystrój i wysposażenie nawiązuje do awangardy plastycznej lat 20. i 30. Dominuje funkcjonalizm i prostota, ale nie pozbawione indywidualnych treści. Punktem wyjścia są podstawowe formy, którym Moroń potrafi nadać elegancką formę i tak dobrać materiał, narysować detale, że nabierają szlachetnego wyrazu.” - Maria Tyniec
  URBE to interdyscyplinarne studio projektowe założone w 2010 roku. Naszą filozofię projektową doskonale odzwierciedla łacińska maksyma „Ab Urbe condita”- "od założenia Rzymu", czyli po prostu „od początku”. Tak pracujemy i w taki sposób podchodzimy do stawianych nam zagadnień. Analizujemy, dyskutujemy, szukamy inspiracji –wszystko po to, by zaskoczyć naszych klientów i spełnić własne, estetyczne standardy. Nie projektujemy w pośpiechu tylko na czas,wykorzystując nasze doświadczenie by proponować nie tylko kreatywne ale również optymalne i skuteczne marketingowo rozwiązania. W świecie URBE trudny temat to nie problem lecz wyzwanie. Tworzymy z pasją bo nie ma nic bardziej fascynującego od nieograniczonych możliwości ,które daje pusta kartka papieru. ------------------- Joanna Juszczak Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Projektantka mebli i architekt wnętrz, od 2005 roku związana z branżą wystawienniczą jako autorka wielokrotnie nagradzanych ekspozycji produktowych i wizerunkowych. Joanna jest czterokrotną laureatką nagrody MTP Acanthus Aureus za projekt ekspozycji najlepiej sprzyjającej strategii marketingowej klienta. Od 2011 roku w ramach własnej marki URBE fair play zajmuje się projektowaniem indywidualnych stoisk targowych oraz wnętrz. Miłośniczka mody i każdych kolejnych szpilek. Piotr Juszczak Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Grafiki. Stypendysta programu Socrates – Erasmus w angielskim Dartington College of Arts. Jako grafik i ilustrator zdobywał doświadczenie zawodowe w wielu agencjach reklamowych, m.in. GPD i Hard&Smart, gdzie od 2006 roku pełnił funkcję art directora. Od 2010 roku Piotr jest właścicielem URBE brilliant ideas realizując się w tematyce brandingu i obsługi graficznej klientów biznesowych i indywidualnych. W chwilach wolnych od kreacji tworzy własne przepisy kulinarne.
Właściciel i twórca marki LUULU DESIGN - PRODUCENTA wiodącej marki luksusowych łóżeczek uważanych za jedne z najdroższych i najbardziej prestiżowych na świecie.   PROJEKT ŁÓŻECZEK Luulu powstał z myślą o wcześniakach. Łóżeczko Luulu to niejako gondola, w której dziecko czuje się jak w łonie matki. Co ważne, łóżeczko ma specjalnie dopasowaną wysokość i jest w pełni mobilne, dzięki czemu z łatwością można przemieścić je w każdy zakątek domu.   WNĘTRZE ŁÓŻECZKA wyściełają wyjątkowo delikatne materiały. Zastosowano tu bowiem wysokiej jakości skórę, sprowadzaną z Włoch. Taką samą można znaleźć we wnętrzu luksusowego auta sportowego marki Maserati. Materac łóżeczka jest wysoce elastyczny, całkowicie naturalny, ekologiczny i hypoalergiczny. Warto dodać także, że pikowane wnętrze okraszono kryształkami Svarowskiego.   Co ważne, łóżeczko wykonane zostało z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm i atestów.   Obecnie w naszej kolekcji znajdują się trzy rodzaje łóżeczek - BIAŁE, CZARNE i ZŁOTE. To ostatnie posiada unikalne złocenia wykonane 24- karatowym złotem. Przy jego produkcji zastosowano długotrwałą, ręczną technikę złocenia, trwającą każdorazowo blisko dwieście godzin.   KOLEKCJA LUULU stanowi prestiżowy element dekoracyjny każdego nowoczesnego wnętrza od salonu po pokoik dziecięcy. Dzięki Luulu Twoja Pociecha poczuje się bezpiecznie i zaśnie kojącym, zdrowym snem, a Ty uzyskasz piękną i użyteczną ozdobę swojego domu, która może być zawsze blisko Ciebie.
'Kiedy jesteś stolarzem tworzącym piękną komodę,to nie użyjesz na jej tył brzydkiego kawałka sklejki,nawet jeśli będzie on zawsze skierowany do ścianyi nikt go nigdy nie zobaczy.Ty będziesz wiedział, że on tam jesti dlatego użyjesz również z tyłu pięknego kawałka drewna, aby móc spać spokojnie.ESTETYKA I JAKOŚĆ MUSZĄ BYĆ OBECNEOD POCZĄTKU DO SAMEGO KOŃCA'.Steve JobsJestem międzynarodowym projektantem BoConcept. Tytuł otrzymałam z rąk Ambasadora Królestwa Danii w Polsce. Mój zwycięski projekt kubka w międzynarodowym konkursie BoConcept został zauważony z 13,5 tysięca nadesłanych projektów i uznany za najbardziej zgodny ze stylisyką firmy.Wygrało tylko 6 projektów, w tym mój - zostały one wdrożone do produkcji firmy jako limited COLLECTOR'S 'ITEM' wraz z sygnaturą mojego nazwiska. Można było je zakupić od NYC przez Tokyo, Paris, London, Shanghai, Grenland po Kazakhstan. Ogólnie cały świat - około 300 miejsc sprzedażowych. Wystepowały w formie sztuki lub jako komplet ze zdjęciem oraz opisem projektu w pudełku. Są to kubki porcelanowe - wzór szkliwiony. Dodam tylko, że znalazłam się w doborowym towarzystwie. Częścią limited COLLESTORS'S 'ITEM' są też kubki projektanta Karim'a Rashid'a, który również projektował swoją linię dla BoConcept. Dumna jestem z tego, że mój projekt mógł fizycznie znaleźć się na jednej półce - na całym świecie - z taką icon design.   Inspiracją do projektu kubka była dla mnie kropla wody, z jej gradacją koloru, czy też jej temperaturą - emocjami. Jest to pewnego rodzaju opowieść, która dotyczy mego życia i która została przelana na projekt.  Jeszcze parę słów o mojej edukacji, bo przecież człowiek całe życie się uczy... a studia były miejscem gdzie spotkałam osoby o podobnym myśleniu jak moje: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, gdzie uzyskałam dyplom z malarstwa oraz dodatkowy dyplom z grafiki. Podczas studiów i rok po ich ukończeniu byłam asystentem na wydziale malarstwa - przedmiot 'wiedza o działaniach i strukturach wizualnych' w skrócie kompozycja, która tak naprawdę stanowi wyjście do jakiegokolwiek projektowania w każdej dziedzinie życia. Ten czas to też projekt artystyczny z Moholy - Nagy Univerity of Art and Design Budapest na największym w Europie festiwalu muzycznym na wyspie Obudai.Największą nagrodą dla mnie jest jednak praca, czy to z klientem indywidualnym, czy firmami - bo tak naprawdę tylko wtedy ma sens całe to projektowanie - sztuka, kiedy zostaje ona pokazana światu. I zmienia coś w życiu każdego z nas poprzez dzielenie się. Pozostaje mi tylko zakończyć słowem - zapraszam, jeśli ktoś chce pustą przestrzeń zmienić w coś co będzie nie tylko syntezą emocji, ale też miejscem czy przedmiotem do którego chce się wracać.daria wawrzkiewicz      
KRY_studio to autorska pracownia projektowa Patrycji Kryszczuk, specjalizująca się w architekturze wnętrz. Powstała z myślą o ludziach poszukujących nietuzinkowych projektów wnętrz, mebli oraz obrazów i grafik. Patrycja Kryszczuk to absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału Architektury Wnętrz oraz Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych na kierunku formy użytkowe. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2014. Jej ogromną pasją i życiowym celem jest tworzenie. W projektowaniu ceni sobie przede wszystkim poszukiwanie autorskich rozwiązań i ich adaptację do zastanego otoczenia. Oferta: _projekty wnętrz mieszkalnych _projekty wnętrz użyteczności publicznej _projekty przestrzeni wystawienniczych _projektowanie graficzne _projekty mebli _malarstwo.
Od przeszło 10 lat prowadzę własną, jednoosobową firmę – YOANdesign. Na co dzień współpracuję z biurami projektowymi w Polsce i poza jej granicami. Pod ich marką tworzę projekty wnętrz i stoisk wystawienniczych.  
Firma Noti powstała w 2005r. z pasji do nowoczesnego wzornictwa i 30-letniego doświadczenia biznesowego właściciela fabryki mebli biurowych Balma SA, Ryszarda Balcerkiewicza. To marka mebli wypoczynkowych produkowanych w Polsce, która konsekwentnie trzyma się motta: „Po pierwsze DESIGN”…. Noti współpracuje z najlepszymi polskimi projektantami. Kolekcje mebli tworzą m.in.: Piotr Kuchciński, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Renata Kalarus, Tomek Rygalik, Jerzy Langier, Grzegorz Niwiński, Jerzy Porębski, Dorota Koziara. Noti to meble o nowoczesnej, prostej i eleganckiej formie, funkcjonalne i trwałe, do kreowania przestrzeni mieszkalnych, biurowych i hotelowych. Marka stawia na indywidualizację kolekcji, wysokiej jakości tkaniny obiciowe (Alcantara, Kvadrat, wełny, skóry, kolekcja tkanin Designers Guild). Noti wspiera rozwój polskiego wzornictwa. Współpracuje m.in. z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu organizując warsztaty i konkursy dla młodych projektantów. Zwycięskie projekty mają szansę na wdrożenie do produkcji przykładem mogą być obecne w ofercie siedziska Bouli lub fotele Comfee zaprojektowane przez studentów. Firma bierze udział w imprezach promujących design - Łódź Design Festival, Arena Design,Gdynia Design Days oraz zagranicznych Salone Internazionale del Mobile, DMY Berlin, 100% Design Londyn. Noti jest zdobywcą licznych nagród m.in.: Red Dot Product Design Award 2014 (Clapp) Interior Innovation Award Selection 2014 (Teddy Bear) Top Design Award 2013 wyróżnienie Must Have 2011, 2012, 2013 wyróżnienie Honourable Mention 2009 w konkursie Red Dot Design Award Złote Medale Targów Poznańskich 2006, 2008 GODŁO PRODECO 2005 i 2006 nagroda Elle Decoration
Meteor Architects założyli, w 2006 roku, Anna Pszonak i Bogdan Pszonak - wykładowca Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. Anna Pszonak ukończyła Politechnikę Białostocką zdobywając za swoją pracę dyplomową nagrodę SARP „Nowa myśl w architekturze”. Bogdan Pszonak studiował na Politechnice Warszawskiej, od 2004 roku uczy na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Jesteśmy świadomi, że pracownię architektoniczną tworzy jej zespół. Od jego zaangażowania, doświadczenia i talentu zależy poziom architektury jaką tworzy. Dlatego nasz zespół, to nasi byli uczniowie, którzy już na studiach dali się poznać jako utalentowani i odpowiedzialni.Staramy się projektować budynki i wnętrza funkcjonalne, które w pełni odzwierciedlają potrzeby inwestora. W sposób świadomy i pozytywny łączymy tradycję z nowoczesnością. Chętnie sięgamy po sprawdzone wzorce a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowinki techniczne i materiałowe. Współczesna architektura w naszym rozumieniu to funkcjonalność, energooszczędność, trwałość oraz proste a tym samym ekonomiczne formy. Najpiękniejsze są budynki i wnętrza przemyślane, logiczne, dopasowane do warunków konkretnej lokalizacji.
designer, właściciel firmy projektowej, wykładowca Projektant wzornictwa przemysłowego, grafiki oraz architektury wnętrz. Prowadzi firmę projektową zajmującą się kompleksową obsługą projektową. Absolwentka Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Brała udział w 10. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego i Współpracy z Przemysłem. W jej portfolio znajdują się zarówno projekty nowoczesnych przystanków autobusowych, mebli tapicerowanych, które obecnie sprzedawane są w Polsce i Europie, jak i opakowań, grafiki czy interfejsów programów i gier. Jedna z laureatów konkursu Designed In Poznań i prezentowanej w całej Europie wystawy Perspective_S. Od 2012 roku prowadzi również zajęcia dla studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa oraz Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii na macierzystej uczelni.Jej projekty były prezentowane na takich wydarzeniach, jak: Design Week w Mediolanie 2012 i 2013 DMY w Berlinie 2013 Brussels Design September 2012 wystawa w Parlamencie Europejskim w Brukseli Orgatec w Kolonii oraz na licznych wystawach w kraju: m.in. w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu.
Marta Dolnicka-Marchaj: architekt wnętrz, projektantka mebli. Założycielka pracowni projektowej M+DESIGN. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Krakowie. 
Projektowanie stoisk targowych, wnętrz oraz projektowanie graficzne. Wykonywanie wizualizacji oraz dokumentacji technicznych.
Interior Stylist - Space & Furniture Designer ---- "It's easier for me to show you, not to tell you." - Brian Ferry Coś co kiedyś wydawało się LUKSUSEM - dziś staje się PRAGMATYCZNYM ROZWIĄZANIEM. Praca z projektantem nie jest ekstrawagancją - to gwarancja profesjonalnego podejścia do projektu wnętrza i przestrzeń dopasowana do indywidualnych potrzeb. Z projektantem oszczędzasz, ponieważ masz pewność zoptymalizowanych wydatków na całość inwestycji - projektant skrupulatnie pilnuje przeznaczonego budżetu i podejmuje jedynie słuszne decyzje oraz dokonuje trafnych wyborów. Klient może również liczyć na rabaty na materiały i wyposażenie oraz na współpracę ze sprawdzonymi i wyspecjalizowanymi wykonawcami. KASIA ORWAT home design to zespół profesjonalistów, którzy ze swoim doświadczeniem, wiedzą i dobrym gustem podchodzą indywidualnie do każdego projektu. Z KASIA ORWAT home design masz pewność, że Twoje wnętrze będzie unikatowe, funkcjonalne i ładne - dopracowane w szczególe. Zaprojektowane z Tobą i dla Ciebie. PROJEKTOWANIE WNĘTRZ prywatnych i użyteczności publicznej \ KONSULTACJE WNĘTRZARSKIE \ projektowanie produktu\mebla \ METAMORFOZY WNĘTRZ \ HOME STAGING \ stylizowanie, aranżowanie sesji produktowych i wnętrzarskich.
GOODMOOD rozpoczęła swoją dekoracyjną przygodę w 2013 r. Nasza pasja, którą jest aranżacja i wystrój wnętrz przerodziła się w projekt, w którym jednym z ważniejszych elementów wystroju wnętrza są świece. "Ich bajkowy charakter sprawił, że stały się dla nas nie tylko funkcjonalnym, ale przede wszystkim estetycznym dekorem, który znajdzie swoje miejsce nie tylko na świątecznie przybranym stole, ale także ociepli wystrój hotelu czy restauracji" – mówi o swojej firmie Aleksandra Dudek.
1. PROJEKTY WNĘTRZ INDYWIDUALNYCH I KOMERCYJNYCH POD KLUCZ: Wykonujemy projekty wybranych wnętrz oraz całych mieszkań/lokali usługowych od A do Z – od koncepcji, projektu do wykonania i przekazania kluczy inwestorowi (zakładamy budżet i w nim zawarta jest cena projektu, zakupy i wykonawstwo). Pomagamy w wyborze zakupu/wynajmu inwestycji oraz odbiorze technicznym mieszkań/lokali. Pomagamy w sprzedaży/najmie inwestycji wraz z homestaiging’em i prowadzeniem całego przedsięwzięcia.     2. PROJEKTY STOISK NA TARGI KRAJOWE I ZAGRANICZNE: Projekty eventów; Projekty stoisk wystawienniczych; Projekty wysp handlowych oraz mebli targowych   KP Produkcja Archi-Tektury Konrad Bryndaul. Ponarska 6A/3403-890 Warszawa
"Simplicity is the ultimate sophistication" - Leonardo do Vinci SNCE Studio należy do grona uznanych pracowni projektowych oferujących ekskluzywne projekty domów jednorodzinnych i wnętrz prywatnych i publicznych dla klientów na co dzień zajętych własnymi biznesami bądź pracą dla największych korporacji polskich i zagranicznych. Rozumiejąc ich styl życia, pracownia SNCE Studio wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i zajmuje się realizacją autorskich wizji klientów „pod klucz”. Ponadto w 2014r. uruchomiony został dodatkowy kanał usług - architectural and interior concierge services - czyli asysta przy załatwianiu formalności związanych z realizacją inwestycji oraz doborze i sprowadzaniu unikalnych bądź trudno dostępnych materiałów i elementów wystroju wnętrz. Poza standardową działalnością projektową pracownia oferuje projekty obiektów tymczasowych, w tym projekty stiosk targowych, tymczasowych aranżacji wystawowych, oprawę przestrzeni eventowych etc. i stara się stworzyć coś z niczego - przetworzyć przestrzeń w sposób interesujący przy nawet najmniejszym budżecie wykorzystując zname materiały a nieznany sposób. snce.pl biuro@snce.pl
Dokładnie rok temu... odsłuchałyśmy "The time is now" grupy Moloko i postanowiłyśmy, że czas dojrzał, żeby  rozpocząć nasz projekt Tiku Tiku.  Nasza historia zakiełkowała jednak dużo wcześniej kiedy nie mogłyśmy znaleźć odpowiednich i wystarczająco unikalnych zegarów do pokojów naszych dzieci ... i to był właściwy początek:) Jesteśmy dwiema mamuśkami pełnymi pasji do tworzenia różnych ładnych rzeczy ale głównie skoncentrowałyśmy się na zegarach i dekoracjach.  Naszą ulubioną  materią jest  surowe lite drewno, sklejka, wełna, tkaniny i winyl. W ofercie znajdują się "medale - brochy dla dzieci i mam na medal :) - wszyscy na nie zasługujemy:) Wciąż czujemy się jak dzieciaki i nieustannie czerpiemy garściami od naszych pociech.  Obie jesteśmy zakochane we french knitting i uwielbiamy używać tej metody do tworzenia tarcz. Czerpiemy też z dalekich i odmiennych kultur i tworząc kolorowe Ojo de Dios czyli Oczy Boga dodając pompony z tiulu i pióra. Zawsze istnieje możliwość stworzenia indywidualnego zegara. To wyzwanie ,na które jesteśmy gotowe i otwarte:) Śmieszna nazwa Tiku Tiku została wymyślona przez dwuletnią Helenę, która tak właśnie mówi na zegar :) ma oczywiście do nazwy wszelkie prawa autorskie :) Traktujemy ten projekt jako dobrą zabawę, jednocześnie czerpiemy mnóstwo satysfakcji w chwili kiedy nasz zegar komuś przypadnie do gustu. Nasze najnowsze projekty  związane są z miłością do tablicy szkolnej  i  jej uniwersalnego wykorzystania.  Z tej miłości powstały nasze ostatnie dwa projekty: Pierwszy inspirowany klasycznym już zegarem Karlssona Big Flip Clock – nasza propozycja to „Tablicowy zegar z wiecznym kalendarzem zdzierakiem”, oraz „Birdhouse clock” .  Mamy też propozycję ściennych typografii wykonywanych naszą ulubioną techniką french knitting. Typografię można zamówić także indywidualnie na życzenie.
Pixelrender to prężnie działające studio, które od lat z powodzeniem zajmuje się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji. Z entuzjazmem podchodzimy do każdego projektu, a nasze wizualizacje wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, by każda realizacja była możliwie jak najbardziej realistyczna.Korzystamy z najnowocześniejszych programów do renderowania i ciągle dokształcamy się, by gwarantować najwyższą jakość naszych usług. Uważamy, że odpowiednia komunikacja wizualna marki to podstawa sukcesu. Warto w tym względzie polegać na profesjonalistach, którzy za sprawą komputerowej wizualizacji ukażą każdy produkt w jak najlepszym świetle.Dążymy do tego, aby wizja i projekty naszych Klientów nabrały pożądanych kształtów, przemówiły do wyobraźni odbiorców i zachwyciły ich. Odpowiednio stworzony obraz, o wysokiej estetyce i doskonałej kompozycji, wzbudza emocje i na długo zapada w pamięć. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu. Maciej Kaczmarek - 3D Visual Designer
MoMo Design Studio to studio projektowe, które postawiło sobie za cel tworzeni projektów mocno zakorzenionych we współczesnym społeczeństwie. Zdając sobie sprawę ze złożoności procesów projektowych każdy nowe zlecenie jest dla nas punktem wyjścia do analizy stylu życia i szeroko rozumianej kultury oraz jej wpływu na postrzeganie i funkcjonowanie przestrzeni. Pracujemy nad projektami z zakresu architektury wnętrz, projektowania przestrzeni publicznej, projektowania mebli, jak również projektowania graficznego. Realizujemy zamówienia dla bardzo zróżnicowanego klienta, od osób prywatnych, poprzez wnętrza handlowe, aż do realizacji interwencji artystycznych w przestrzeni publicznej. Do naszych zadań należy jednocześnie doradztwo, projektowanie przestrzeni jaki i nadzór budowany naszych realizacji.
Projektowanie wnętrz jest dla nas motorem do działania i źródłem pomysłów. Realizacja wizji i potrzeb inwestora sprawia, że nasze aranżacje stają się autorską koncepcją, bogatą w niestandardowe i niekonwencjonalne rozwiązania.Jesteśmy firmą projektową, która zajmuje się tworzeniem różnorodnych aranżacji przestrzeni użytkowych. Nasz zespół zapewnia wykonanie nieszablonowych, oryginalnych projektów wnętrz prywatnych orazkomercyjnych. Zajmujemy się również tworzeniem projektów elewacji oraz projektów tarasów, mebli. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą.   Zespół Rekubatura   
Projektowanie i realizacja unikatowych ręcznie czerpanych papierów. Zastosowanie to szeroko pojęta dekoracja wnętrz. Papier jest dwustronny. Od bezpośredniej instalacji na ścianie/tapeta po parawan czy abażur do lamp. Ręcznie czerpane papiery - to inspiracja dla architektów wnętrz i designerów. Format papieru prawdopodobnie ma swoje ograniczenia ale, dotychczas powstawał w trzech głównych wielkościach ( w decymetrach ) 5x9 dm, 9x14 dm, 14x18 dm , jako w pełni możliwy do realizacji mogę przyjąć format 28x36 dm. Poza bieżącą ofertą - każde zamówienie jest indywidualne. Czas realizacji - w zależności od formatu od 2 tygodni do kilku miesięcy. Praca jest żmudna i oparta na naturalnych materiałach: celuloza i barwniki roślinne. Nowe zamówienie to również indywidualne rozwiązanie sita lub matrycy na której powstaje arkusz papieru. Gramatura jest wypadkową zamierzonego efektu.
Projektowanie stoisk oraz wnętrz. Tworzymy koncepcje, które są niezwykle efektownie wizualnie (fotorealistycznie przedstawione), z pełną dokumentacją techniczną w formatach CAD, na życzenie Klienta również z animacją komputerową. Projektujemy w systemach Octanorm, Maxima, Mero, realizujemy stoiska nietypowe.   Please check our latest projects ...ond order one for yourself: www.StandDesigning.com
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.