Reklama

Magdalena Łapińska

Magdalena Łapińska

Specjalizacje
  • Ceramika
  • Grafika użytkowa
  • Ilustracja
Firma
  • Łapińska Porcelana
Strona WWW
Facebook
Strona WWW
Facebook
Adres e-mail
Telefon
  • + 48 509 032 173
Adres
  • Polska

Info


Magdalena Estera Łapińska.  Warszawianka. Studiowała na Wydziale Wzornictwa na Warszawskiej ASP. Dyplom obroniła w 2011roku w pracowni prof. Jerzego Porębskiego. O jej projekcie dyplomowym – muzeum warszawskiego modernizmu czyli “MODERNIZM WWA” – napisała m.in. “Gazeta Wyborcza”. Temat modernizmu zgłębiała wcześniej m.in. w projekcie pt. “SEN O WARSZAWIE”. Projekt został niezwykle ciepło przyjęty przez warszawiaków i był pokazywany na kilku wystawach m.in. w BęcZmianie oraz w Galerii Sztuki Współczesnej w Poznaniu. 

Ilustracje Magdy opublikowały: Gazeta Wyborcza, Architektura, Podróże, Warsaw Insider, ELLE, Exklusivie, KMAG. Współpracowała z takimi firmami jak: Saatchi&Saatchi Poland, perfumerią GaLilu, Sholtz&Friends, MamaStudio, NowyTeatr Warlikowskiego.

Jej prace prezentowane były na Design May Youngsters w Berlinie oraz na ŁÓDŹ DESIGN i Przetworach. ART YARD SALE Ufficio Primo na The London Design Festival

Ręcznie wykonane przedmioty z porcelany.

Łapińska Porcelana to nowa marka, stworzona od początku do końca, przez projektantkę Magdalenę Esterę Łapińską, która sama wymyśla wzory z porcelany i później własnoręcznie je wykonuje. Najważniejsza jest tu dbałość o detal, niepowtarzalność wzorów.

Pomysł powstał z miłości do porcelany - najszlachetniejszego, według autorki, materiału na świecie. Łapińska Porcelana to efekt połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym myśleniem o wzornictwie.

Firma poza sklepem, z gotowymi projektami, ma działać jak studio projektowe, gdzie można zamówić talerz z indywidualnie zaprojektowaną grafiką, projekt filiżanki, czy zastawę do restauracji. Wystarczy wejść na stronę: www.lapinska-porcelana.com

Doświadczenie zawodowe

2011Graphic designer in KMAG

Nagrody i wyróżnienia

2008calendar awarded with honourable mention in a competition for a design for a gadget of the State Museum of Ethnology
20082nd prize for logotype of Wine Fest in Janowiec, Poland

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.