Reklama

Maciej Kaczmarek

Maciej Kaczmarek

Specjalizacje
  • Design
  • Architektura
  • Wizualizacje, Animacja
  • Wnętrza
  • Projektowanie stoisk
Strona WWW
Inne
Inne
Adres e-mail
Telefon
  • 781 999 428
Adres
  • Poznań
  • Polska

Info

Zawodowo zajmuję się grafiką komputerową od kilkunastu lat, jestem grafikiem komputerowym -freelancerem. Doświadczenie w pracy na własną działalność gospodarczą, w bezpośrednich kontaktach z klientem i we współpracy z agencjami daje mi zadowolenie z wykonywanej pracy.

Specjalizuję się w grafice 3D - tworzę wizualizacje na potrzeby mediów, biur projektowych oraz indywidualnych klientów.

Zajmując się tworzeniem wizualizacji architektonicznych, zarówno wnętrz jak i całych zespołów zabudowy współpracowałem z wieloma znanymi i czołowymi pracownikami architektonicznymi, firmami developerskimi oraz firmami projektowymi.

Wizualizacje przygotowuje w wysokiej jakości HDTV co daje możliwość druków wielkoformatowych. Wypracowany model współpracy (elastyczność w połączeniu z dbałością o detale) pozwala mi cieszyć się zaufaniem wśród klientów oraz pracodawców.

Zwracam uwagę na funkcjonalność, jakość, rodzaj materiału oraz charakter danej formy. Neomodernistyczny look: wolny plan, czyste formy, białe ściany, dużo światła, minimalizm, nowoczesność.

Kreuję wnętrza dużych rezydencji, małych domów, loftów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, biur, sklepów, restauracji, salonów urody, podejmę się projektu każdego rodzaju wnętrza. Jestem przede wszystkim profesjonalistą w tym co lubię najbardziej.

Posiadam bogate doświadczenie projektowe. Realizuję zlecenia dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych oraz dla wszelkiego rodzaju instytucji kulturalnych. Nie zapominam też o działaniach stricte artystycznych.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Maciej Kaczmarek - Visual Designer

Doświadczenie zawodowe

2004 - 2005Pracownia projektowa TECH – PLAN
2006 - 2006MEBLOTEKA – Galeria meblowego indywidualizmu,
2007 - 2009MAD – EXPO Sp. z o.o.
2009 - 2010BWS – zabudowa targowa
2010 - 2012STUDIO MINIMAL - pracownia projektowa
2012 - 2013DECO PROJECT - wizualizacje

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.