Wizytówki

Reklama

SIELACZ Michał Siełacz

SIELACZ Michał Siełacz

Specjalizacje
  • Projektanci
  • Design
  • Wyposażenie wnętrz
Firma
  • SIELACZ
Strona WWW
Facebook
Inne
Adres e-mail
Telefon
  • +48 732 930 517
Adres
  • Polska

Info

 

Lampy zrodzone z pasji.

Moja fascynacja przyrodą i zamiłowanie do techniki zrodziła pomysł do zaprojektowania serii lamp inspirowanych naturą. Z płaskich kształtów powstają harmonijne obiekty trójwymiarowe. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału produkty są wodoodporne, stabilne, niełamliwe, śnieżnobiałe, a co najważniejsze - nie zmieniają powyższych właściwości z biegiem czasu. Tworzywo, z którego są wykonane jest lekko przeświecające, dlatego oddaje idealnie kolor użytej żarówki, w tym zmiennokolorowej RGB. Liczne szczeliny spełniają kilka funkcji: estetyczną, konstrukcyjną oraz cyrkulacyjną – rozgrzane powietrze wydostaje się poprzez szczeliny, dzięki czemu abażury się nie nagrzewają. Zastosowałem moje innowacyjne łączenia - bez użycia kleju, szycia itp.

Na autorskiej stronie SIELACZ.pl dostępnych jest ponad 20 różnych modeli lamp. Cechuje je minimalizm, są uniwersalne (większość z nich można zastosować do lamp wiszących lub stojących), ponadto stwarzają domową atmosferę. Abażury w pełni poddają się recyklingowi.

Zapraszam!
Michał Siełacz
projektant i producent lamp


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.