Wizytówki

Reklama

O nas

O NAS

Jesteśmy internetowym magazynem poświęconym trendom w promocji marek na świecie. Od ponad 25 lat architekci współpracujący z portalem Exspace.pl odwiedzają największe targi na Świecie i w Polsce. Koncertujemy się na wyszukiwaniu najbardziej inspirujących prezentacji produktów i firm. To, co jest najbardziej deficytowe w promocji to prezentacje, którą budzą emocje. Piszemy o tym jak robią to najlepsi.

Piszemy o Instalacjach, które doskonale wspierają promocje marek. Piszemy o stoiskach, które wyznaczają trendy. Zajmujemy się wsparciem polskich wystawców i projektantów uczestniczących w największych targach na świecie. Dostarczamy aktualną i rzetelną wiedzę ze świata wzornictwa, projektowania przestrzeni wystawienniczych oraz architektury. Właśnie dla was wyszukujemy nowości rynkowe, ciekawe trendy, wydarzenia oraz interesujących projektantów.

SZKOLENIA

Wspieramy polskich producentów i projektantów, którzy uczestniczą w największych targach na świecie prowadząc szkolenia dla działów handlowych. Dobieramy najlepszej jakości narzędzia komunikacji dopasowując je do założeń promocji marki. Uczymy jak przygotować się do targów. Nie boimy się szukać nietypowych rozwiązań.

PL Catalog – Exhibitors from Poland
GET CONNECTED WITH THE Exhibitors from Poland >>>

Dla polskich wystawców uczestniczących w największych targach na świecie stworzyliśmy unikatowy serwis on-line PL Catalog - Exhibitors from Poland, który zawiera nie tylko to, co być musi, czyli listy polskich wystawców wraz z lokalizacją. Oferuje także wiele  możliwości promocji firmy i oferty produktowej (pakiety BASIC, SILVER i GOLD), a w dziale MEDIA można obejrzeć zdjęcia stoisk polskich wystawców z poprzednich edycji targów. Zapraszamy serdecznie polskich wystawców do współpracy i zaistnienia w PL Catalog - Exhibitors from Poland. Obecność na targach to tylko początek dalszego procesu. PL Catalog - Exhibitors from Poland powstał, by udział w targach był jeszcze bardziej owocny dla polskich firm. Wspólnie można zdziałać więcej!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Każdego dnia realizujemy naszą misję. Z przyjemnością też podejmujemy Partnerską współpracę z firmami, uczelniami, portalami tematycznymi oraz agencjami PR.

Możesz wysłać do nas wiadomość, korzystając z poniższego adresu e-mail: info@exspace.pl

 Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.