wszystkie z działu >> Targi
27 września 2016
Targi

Fluffo Fabryka Miękkich Ścian na Łódź Design Festival 2016

Fluffo Fabryka Miękkich Ścian zaprasza do pawilonu nr. 4 podczas X edycji Łódź Design Festival 2016 (13-23 października, Centrum Festiwalowe Art Inkubator), gdzie zaprezentuje swoją klasyczną ofertę miękkich paneli ściennych oraz - po raz pierwszy oficjalnie - nową linię produktów Fluffo dla biur.

Klasyczna oferta Fluffo to miękkie i przyjemne w dotyku panele ścienne z pianki poliuretanowej w 19 wzorach i 52 kolorach, które można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc niepowtarzalne kompozycje. Dzięki nim ściana jest miękka i miła w dotyku, oryginalnie wygląda i... doskonale pochłania dźwięk.

Podobne właściwości posiada nowa linia produktów Fluffo dla biur. To innowacyjne rozwiązania akustyczne dla przestrzeni biurowych takie jak: ekrany akustyczne, wygłuszające nakładki na ścianki rozdzielające biurka, panele 3D do mocowania na szklanych ścianach oraz trudnopalne, dekoracyjne panele ścienne dla biur.

Odwiedzając Fluffo podczas ŁDF warto zwrócić uwagę na trudnopalne panele ścienne. Ten produkt wykonany jest ze sprasowanej wełny mineralnej i posiada klasę palności D-s1,d0 według normy budowlanej PN-EN 13501. To wymóg, który muszą spełniać wszystkie produkty stosowane w obiektach użyteczności publicznej. Wiele paneli ściennych spełnia taką normę ale akustyczne panele ścienne w takiej formie, w takim wyborze kolorów i kształtów to całkowita nowość. Warto zobaczyć.

-----------

Fluffo Fabryka Miękkich Ścian to polska firma, która produkuje miękkie panele ścienne 3D. Pomysł, technologia, wzornictwo - to zasługa grupy entuzjastów, którzy na bazie już zdobytego doświadczenia w produkcji miękkich paneli ściennych eksplorują nowe obszary zastosowania materiałów dźwiękochłonnych.

www.fluffo.pl

Łódź Design Festival to obecnie najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo- Wschodniej związane z projektowaniem. Prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez art i craft design, projektowanie graficzne, architekturę, projektowanie usług, aż po modę. Skupia ludzi, którzy dzięki otwartości umysłu i zaangażowaniu podejmują różne wyzwania, mających odwagę projektować i zmieniać otoczenie na lepsze. Festiwal odwiedziło w trakcie dotychczasowych edycji ponad 270 000 osób z całego świata.

www.lodzdesign.com

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.