Reklama

wszystkie z działu >> Design
10 października 2016
Design

Premiera nowej marki TRE za którą stoi Tomek Rygalik

W zeszłym tygodniu we wnętrzach studia Jasna Sprawa, które mieści się w obrębie Fortów Mokotów, odbyła się premiera nowej marki TRE za którą stoi Tomek Rygalik. Docelowo będzie tu biuro połączone z showroomem marki.

Marka TRE powstawała z tęsknoty za rzeczami wyjątkowymi i użytecznymi, trwałymi, takimi, które stają się nam bliskie, krzepią, ku którym instynktownie się skłaniamy. TRE nie podąża za modą, wybiega poza czas. TRE powstała z inicjatywy Tomka Rygalika, który przekuł swoją filozofię myślenia na markę. Marka TRE to odpowiedź na potrzeby dążenia człowieka do równowagi i prostoty. Stworzona z myślą o ludziach, którzy żyją świadomie i z atencją podchodzą do wyboru produktów, którymi się otaczają. Istotą marki jest trwałość fizyczna oraz estetyczna przedmiotów codziennego użytku. Wartości TRE są uniwersalne kulturowo, dlatego do projektu zaproszono projektantów z całego świata.

Wykorzystywane przez TRE materiały zostały dobrane świadomie, w myśl idei o uniwersalizmie i trwałości. Wykonane z najwyższej jakości materiałów wybranych tak, by forma stanowiła jedność z funkcją i filozofią życia. Marka TRE powstała ze sprzeciwu wobec nadmiernej konsumpcji i nadprodukcji. Rygalik nie projektuje dla TRE. Tomek Rygaliko sam nie projektuje dla TRE. Do zaprojektuowania produktów zaprosił projektantów z Polski i ze świata.

TRE to koń trojański konsumpcjonizmu zachęcający do odrzucenia tego, co zbędne i otaczania się tym co ponadczasowe, co można przekazać kolejnym pokoleniom” – podkreśla Tomek Rygalik.

Takie są produkty TRE. Unikalne ale zarazem proste formy, oparte na solidnym koncepcyjnym fundamencie. Świadome, rozważne gospodarowanie materiałami przy projektowaniu zawsze było, jest i będzie wyróżniało dobre projektowanie. Podobnie jak jakość, trwałość i wyrafinowane myślenie koncepcyjne. Marka TRE z sukcesem zadebiutowała na światowych wystawach na Ambiente we Frankfurcie i Maison&Objet w Paryżu. Jej unikalny charakter docenili prestiżowi odbiorcy z całego świata. Na polskim rynku marka TRE została zaprezentowana we wnętrzach mieszczącego się w obrębie Fortów Mokotów studia Jasna Sprawa. Docelowo na terenie fortów będzie znajdować się także Showroom połączony z biurem firmy.

www.treproduct.com

photo: TRE

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.