Reklama

wszystkie z działu >> Targi
16 października 2016
Targi

Chors na Łódź Design Week

Wspólny posiłek łączy, zaprzyjaźnia, uspokaja nastroje, buduje więzi. Bez względu na to, czy odbywa się w gronie rodziny czy przyjaciół, to okazja do podsumowania dnia. Każdy z nas ma powody, by poświęcać wspólnej kolacji szczególną uwagę. Artysta, rzeźbiarz Michał Niedziewicz wspólnie z Arturem Śleziakiem postanowili przedstawić własną wizję stołu, przy którym zasiada rodzina. Postanowili połączyć rzeźbę i światło, które umila wspólnie spędzony czas przy jedzeniu, rozmowach.

Na wystawie można zobaczyć nowości, nad którymi pracowaliśmy przez ostatni czas. Wśród nich kilka rozwiązań do zastosowania w sypialni: Hello, Myco K i Moi C, ponad to znany już wszystkim piesek Dogirami.

Hello

Hello to idealne rozwiązanie do sypialni. Łączy moduł podświetlający ścianę z reflektorem, który będzie pomocny przy wieczornej lekturze.

Myco K

Kinkiety z serii Myco, dzięki swojej formie i możliwości regulacji sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Zarówno jako oświetlenie lustra, ciągów komunikacyjnych, czy alternatywa dla lampek nocnych.

MOI C

 

 

Wpuszczany w ścianę kinkiet Moi C, jest na pewno ciekawą alternatywą dla tradycyjnej lampki nocnej. Prosta forma, regulowany kąt świecenia, bezdotykowy włącznik i montaż na ścianie, pozwalają zaoszczędzić miejsce, jednocześnie zapewniając idealne oświetlenie podczas czytania.

Dogirami

Dogirami pokazywaliśmy wielokrotnie na targach. Od początku cieszył się ogromnym powodzeniem i wywoływał uśmiech na twarzach Gości, przez cozostał naszym chorsowym pupilkiem, a teraz trafia do oficjalnej sprzedaży.

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.