Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
19 października 2016
Wydarzenia

Retrospektywna wystawa łódzkiego Studio Design na Łódź Design 2016

Świat jest obrazem

Studio Design działa w Łodzi od 1998 roku, narodziło się z zamiłowania do harmonii, estetyki i… papieru. Studio stosuje niekonwencjonalne i śmiałe rozwiązania w zakresie druku i uszlachetniania, specjalizuje się w budowaniu wizerunku firm i marek, począwszy od projektów znaków firmowych i towarowych, poprzez opracowywanie akcji marketingowych, a skończywszy na realizacji tych pomysłów. Przez 18 ostatnich lat Studio konsekwentnie poszerza zakres swojej działalności.

Głównym projektantem Studia Design jest Izabela Jurczyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi ze specjalizacją grafiki wydawniczej w pracowni prof. Stanisława Łabęckiego. Zapraszamy państwa do zapoznania się z bogatym dorobkiem Studia, którego projekty i realizacje wielokrotnie nagradzane były na międzynarodowych konkursach i prezentowane na wystawach w Polsce i zagranicą (min. Wystawa Światowa Expo 2015 w Mediolanie).

Organizatorzy: Filharmonia Łódzka
Autorzy: Studio Design 1998-2016

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.