Reklama

wszystkie z działu >> Wydarzenia
27 lutego 2017
Wydarzenia

Zaproszamy na seminarium Carpet Studio!

Polska premiera kolekcji wykładzin
Rawline Scala marki EGE

Carpet Studio, wyłączny dystrybutor marki EGE w Polsce zaprasza na seminarium, które odbędzie się 7.03.2107 (wtorek) o godz. 11:00 w Airport Hotel Okęcie. Będzie to pierwsze z cyklu spotkanie dedykowane architektom i projektantom wnętrz. Głównym punktem programu jest polska premiera najnowszej propozycji EGE – oryginalnej kolekcji wykładzin Rawline Scala, zainspirowanej modą odzieżową z różnych dekad oraz kręgów kulturowych.

EGE to duńska firma z ponad 75-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy wykładzin i płytek dywanowych. Skandynawska marka wprowadziła właśnie do swojej oferty nowość – kolekcję Rawline Scala, która łączy w sobie wyszukane wzornictwo, surowy urok ponadczasowych tkanin oraz wszelkie zalety użytkowe i akustyczne. Inspiracją do jej stworzenia były charakterystyczne wzory i faktury tkanin modnych w branży odzieżowej na przestrzeni różnych epok. Stąd nawiązania do przetartego jeansu, szlachetnej przędzy, czy zabytkowych tekstyliów z widocznym śladem zużycia. Swą światową premierę Rawline Scala miała na początku lutego b.r. podczas międzynarodowych targów Stockholm Furniture & Light Fair 2017. Teraz czas na oficjalny debiut na polskim rynku.

Organizatorem seminarium jest Carpet Studio, oficjalny partner i wyłączny dystrybutor marki EGE na terenie Polski. Gościem specjalnym wydarzenia będzie projektantka Anna Louise Lomholt Oxlund, współautorka kolekcji Rawline Scala. Podczas swej prelekcji zaprezentuje najnowszą linię wykładzin EGE oraz opowie o połączeniu doświadczeń z branży odzieżowej i wnętrzarskiej, które zaowocowały zaprojektowaniem tej unikalnej kolekcji. Prezentacje poprowadzą także: Sławomir Laczek, właściciel Carpet Studio, który opowie o firmie, współpracy z zagranicznymi markami i najbliższych planach oraz przedstawicielka EGE, Tina Willems, która wprowadzi nas w działalność oraz filozofię duńskiej firmy. Całość seminarium koordynuje Olga Kisiel-Konopka - właścicielka marki OKK!

Spotkanie zaplanowano w Airport Hotel Okęcie **** w Warszawie. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, gdyż sala Caravelle, w której odbędzie się seminarium należy do ciekawych realizacji marki Carpet Studio.

Serdecznie zapraszamy!

SEMINARIUM CARPET STUDIO – Premiera Kolekcji Rawline Scala marki EGE
Miejsce: Airport Hotel Okęcie **** Sala Caravelle, Warszawa
Termin: 7.03.2017r., godz. 10.30 – 14.30
Spotkanie ma charakter zamknięty, liczba miejsc ograniczona.
R.S.V.P. do 4.03.2017 na email: olga@okkpr.pl lub tel. 882 444 811

-----------------------------

EGE, duńska marka z ogromną tradycją i doświadczeniem na światowym rynku płytek i wykładzin podłogowych.
Jej produkty spełniają najwyższe normy użytkowe, wyśrubowane standardy technologiczne oraz ekologiczne. Prócz jakości stawia na dobre, dopracowane w każdym szczególe wzornictwo. Do tworzenia nowych kolekcji często zaprasza światowej sławy projektantów, architektów, a nawet kreatorów mody, takich jak Christian Lacroix czy Jean Paul Gaultier.

Carpet Studio wyłączny dystrybutor na terenie Polski wykładzin dywanowych Ege z Danii oraz produktów brytyjskiej marki Amtico, specjalizującej się w panelach LVT. Firma jako priorytet traktuje współpracę
z architektami i projektantami wnętrz. Oferuje im kompleksowe, profesjonalne doradztwo i pomoc w realizacji nawet najbardziej nietypowych koncepcji. Jako jedyna z branży wykładzin obiektowych posiada własny zespół projektowy, wspierający kompleksowo inwestorów oraz architektów już w fazie projektowania wykładzin.

Więcej o marce oraz dystrybutorze na: www.carpetstudio.pl

 

 

 

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.