Reklama

wszystkie z działu >> Design
24 marca 2017
Design

Kolekcje HUSARSKA DESIGN STUDIO dla Paged Meble na targach Meble Polska 2017

HUSARSKA DESIGN STUDIO z najnowszymi projektami dla Paged Meble: kolekcjami Omni i Argo, odwiedziło zakończone 17 marca w Poznaniu targi Meble Polska 2017. Paged Meble na poznańskich targach obok kolekcji Omni i kolekcji Argo zaprezentował, zaprojektowane róweniż przez HUSARSKA DESIGN STUDIO, udomowione biuro.

-----------------------

Miło nam poinformować, że stoisko Paged znalazało się wśród finalistów StandOUT. Meble Polska 2017 - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej promujący polskie firmy uczestniczące w targach Meble Polska 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii! Link >>>

Stoisko Paged Meble Polska 2017

-------------------------

Punktem wyjścia do projektu biurka Omni były zmieniające się potrzeby domowników. ,,Mebel rozwiązuje problem przechowywania i porządkowania miejsca pracy, a zarazem jest niezwykle elegancki” – wyjaśnia Jadwiga Husarska-Sobina, CEO biura projektowego.

Kolekcja Omni

Kolekcja Omni wykonana z drewna dębowego ociepla wnętrza i zbliża do natury. Krzesła sklejkowe o różnych podstawach, a zwłaszcza te na podstawach regulowanych zapewniają komfortową pracę w domu. Prosty design doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Dla Paged Meble HUSARSKA DESIGN STUDIO przygotowała również kolekcje mebli Argo do jadalni. ,,Zaprojektowaliśmy wygodne tapicerowane krzesła z podłokietnikami i okrągły rozkładany stół który zachęca do biesiadowania w kręgu najbliższych”– opowiada Klaudia Kasprzak, jedna z projektantek.  

Kolekcja Argo

Stół Argo charakteryzują zaokrąglone u góry nogi dodające lekkości blatu. Całość jest wykonana z litego drewna dębowego tak docenionego przez polskich klientów.

© HUSARSKA DESIGN STUDIO

Photos © Paged Meble

 

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.