Reklama

wszystkie z działu >> Design
26 marca 2017
Design

Wspominamy premierę LAKO na Łódź Design Festival 2016

Łódź Design Festival dawno za nami. Ale lubimy wspominać wydarzenia, które zrobiły na nas duże wrażenie. Zeszłoroczny festiwal to był również czas premier. Jedną z takich premier wspominamy szczególnie! O kim mowa?

LAKO, polski producent nowoczesnych opraw oświetleniowych - podczas 10. edycji Łódź Design Festival, trwającej od 13 do 23 października 2016 r - zapraszał do odwiedzenia wyjątkowej wystawy połączonej z premierą inspirowanej naturą lampy ALLOW – najnowszego produktu z portfolio firmy.

LAKO Łódź Design Festival 2016

Najnowszą lampę ALLOW marki LAKO, wykreowaną przez Alicję Nawracaj ze studia projektowego AN IDEA, cechuje niebanalny, inspirowany naturą design stwarzający możliwości budowania nietuzinkowych przestrzeni. Błona termonapinalna firmy DPS użyta do produkcji oprawy, rozprasza światło, a jednocześnie pozwala umieścić na dyfuzorze indywidualne nadruki. Zastosowanie technologii RGB umożliwia komponowanie scen świetlnych, a zaawansowana technologia wykorzystująca system Tunable white pozwala na sterowanie barwą światła w przedziale 2700 – 6500 K.

ALLOW spotkaliśmy na targach EuroSHOP 20167. EuroShop to spektakularne wydarzenie! To czas dla najlepszych! Kopalnia inspiracji min. dla branży retail i designu! Podczas zakończonych 9 marca w Dusseldorfie targów EuroShop 2017 odwiedzający mieli niepowtarzalną okazję podziwiać ekspozycje i produkty polskiej firmy ES SYSTEM K oświetlonej oprawami siostrzanej firmy LAKO.

ES SYSTEM K EuroShop 2017

ES SYSTEM K EuroShop 2017

Miło nam poinformować, że stoisko ES SYSTEM K oświetlone lampami z oferty LAKO znalazało się wśród finalistów StandOUT. EuroShop 2017 - konkursu na stoiska, które poprawiają standardy w branży wystawienniczej promujący polskie firmy uczestniczące w targach EuroShop 2017. Zapraszamy do głosowania i wyrażania opinii! Link >>>

Photos © LAKO, Smart Studio

o LAKO

LAKO to polska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych opraw świetlnych przeznaczonych do banków, biur, salonów mody i urody, gabinetów dentystycznych, piekarni, cukierni, lokali gastronomicznych, sklepów i galerii handlowych, a także wnętrz prywatnych. Wyróżnia ją indywidualne podejście do klienta, najnowocześniejsze technologie, niezawodny park maszynowy oraz nieustanna innowacja. To także firma rodzinna, zarządzana przez trzy pokolenia ludzi, dla których praca jest ogromną pasją.

www.lako.pl

o ES SYSTEM K

Firma ES SYSTEM K to znany producent urządzeń chłodniczych dla wszelkich obiektów handlowych: super i hipermarketów, mniejszych sklepów, stacji benzynowych, lodziarni, kawiarni, itp. Historia firmy sięga 1995 roku. Dziś na powierzchni blisko 16000 m2 codziennie spotyka się 250 pracowników, aby konstruować najwyższej jakości urządzenia chłodnicze. Urządzenia te zapewniają nie tylko profesjonalne chłodzenie, wyróżnia je także elegancja oszczędnej stylistyki i doskonała jakość użytych materiałów. Urządzenia z marką ES SYSTEM K są synonimem jakości i niezawodności, zapewniają idealne warunki przechowywania żywności, ergonomię i komfort użytkowania. Wszystkie te cechy sprawiają, że nasze urządzenia zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach związanych z najnowszymi dokonaniami wzornictwa przemysłowego

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.