Reklama

wszystkie z działu >> Konkursy
14 maja 2017
Konkursy

KONKURS YOUNG DESIGN - zgłoszenia do 1 czerwca 2017 roku!

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Young Design, jedynego w Polsce konkursu dla młodych projektantów, w którym uczestnicy są oceniani przez przedstawicieli polskiego biznesu. Można w nim nie tylko wygrać 20 000 zł, ale także nawiązać biznesowe kontakty, dzięki którym młodzi projektanci będą mieli szansę rozpocząć karierę w branży wzorniczej. Portal Exspace.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedsiębiorczych studentów i absolwentów wzornictwa przemysłowego do walki o główną wygraną stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych ufundowane przez MKiDN. Wystarczy przesłać trzy najlepsze projekty ze swojego portfolio (szczegóły na www.iwp.com.pl). Ponadto dla wszystkich finalistów organizator przewidział warsztaty przygotowujące do finałowego wystąpienia przed jury, prowadzone przez Lauren Peso Polska oraz szkolenie biznesowe, które przeprowadzi Startup Academy, partnerów konkursu.

Dodatkową nagrodą dla laureata konkursu jest staż w firmie wdrażającej projekty wzornicze.

Young Design to projekt, który ma na celu wyłonienie najzdolniejszych, pełnych pasji i wyobraźni projektantów młodego pokolenia - takich, którzy potrafią zrozumieć rynek, oraz będą umieli przełożyć swoją wiedzę na praktykę w biznesie.

Do jury Young Design zapraszani są przedstawiciele biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców. Zwycięzcą Konkursu Young Design 2016 został Jan Pfeifer. Tutaj piszemy więcej o  projekcie, który zachwycił Jury Young Design w roku 2016 >>>

Zgłoszenia można nadsyłać do 1 czerwca 2017 roku!

Patronat honorowy nad programem Young Design objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński, fundator głównej nagrody.

Regulamin konkursu Young Design 2017 na stronie http://www.iwp.com.pl/young_design

Organizator konkursu: Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.

Patron honorowy: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński.

Partnerzy: Lauren Peso Polska S.A. i Startup Academy.

Patroni medialni: CADNews, 3DCAD.pl, Designteka.pl i Exspace.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.