Reklama

wszystkie z działu >> Targi
31 maja 2017
Targi

„Tylko z Expace bezpłatne wejście na Targi" - wyjątkowa oferta wyjazdu na targi Tendence 2017

Tylko z Expace bezpłatne wejście na targi - oczywiście przy skorzystaniu z oferty wyjazdu organizowanego przez Messe Frankfurt. Oszcządzacie 144 zł netto

--------------

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę wyjazdu luksusowym autokarem Firmy Mazurkas na Targi Tendence do Frankfurtu nad Menem, które od tego roku odbywać się będą przed wakacjami. Wyjazd w terminie 23 – 26 czerwca 2017 obejmuje 2 dni pobytu na targach i 2 noclegi. Wyjazd organizowany jest przez Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce.

Cena wyjściowa wyjazdu od osoby to 743 zł + Vat
(brutto 880,77 zł)

Cena dla czytelników Exspace.pl to 599 zł + Vat
(brutto 736,77 zł)

W ramach ceny otrzymują Państwo:

- przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami,  z tyłu wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi - hotel, podróżny zestaw relaksacyjny: stopery do uszu, maseczka na oczy, podgłówek, ciepłe skarpety i pled; torba na materiały reklamowe.

- dwie noce w Fair Hotel am Rathaus w Schwalbach am Taunus, położonym w odległości 12 km od terenów targowych i oddalonym o 60 kroków od stacji S-bahn, z której kolejką linii 3 w ciągu 15 minut dojeżdżamy na teren targów, korzystając z karty wstępu na targi jako biletu komunikacji.

W ten sposób są Państwo niezależni od godzin transferów autokarem. W każdym pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny wraz z zestawem herbat oraz kawą rozpuszczalną. a w łazience suszarka. Bezpłatny internet WiFi dostępny w każdym pokoju, po uprzednim zgłoszeniu w recepcji, możliwość dopłaty do pokoju jednoosobowego 250 zł +VAT za cały pobyt, ilość pokoi jednoosobowych ograniczona;

- śniadania - bardzo różnorodny i bogaty bufet;

- ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu za granicą;

- opiekę doświadczonego i sympatycznego pilota;

- kartę wstępu: 144 zł netto (czytelnicy Exspace.pl otrzymują Kartę Wstępu gratis)

Należność z dopiskiem wyjazd na Targi Tendence należy przelać na r-k:

Targi Frankfurt nr 66 1140 2004 0000 3202 4872 8417.

Trasa przejazdu autokaru: Warszawa - Łódź - Piotrków Tryb. - Częstochowa - Katowice - Wrocław - Frankfurt.

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, otrzymają Państwo od nas fakturę VAT, która obejmuje dwie pozycje: koszt pakietu wyjazdowego ze stawką 23% VAT oraz koszt nieopodatkowanej karty wstępu na wszystkie dni targowe.

Po zapoznaniu się z warunkami i planem wyjazdu, prosimy czytelnie wypełnić druk zgłoszenia i odesłać  e-mailem do naszego biura wraz z potwierdzeniem dokonanego przelewu.

Spotkajmy się we Frankfurcie!

Kontakt:

tel.: (22) 4943 201

mail: info@poland.messefrankfurt.com

www.targifrankfurt.pl

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.