Reklama

wszystkie z działu >> Targi
28 maja 2017
Targi

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy Güdel na targach ITM Polska 2017 w Poznaniu

Po raz kolejny na stoisku Güdel w hali nr 3 czekają na Państwa imponujące maszyny Güdel. Zachęcamy do odkrycia, w jaki sposób pionierskie technologie firmy Güdel umożliwiają ciągłą optymalizację ruchów robotów i spełnianie coraz wyższych wymagań klientów.

Podczas tegorocznych targów ITM Polska 2017, które odbędą sie w Poznaniu w dniach 6-9 czerwca, Güdel zaprezentuje dwa urządzenia. Oś pionowa TMV o wysokości 4 m jest w stanie przemieścić robota spawalniczego z prędkością 0,5 m/s. Z kolei, dwuosiowy portal ZP-3 sprawdza się przy procesach produkcyjnych dzięki szybkim, precyzyjnym i cichym ruchom.

Jesteśmy przekonani, że imponujące urządzenia i innowacje będą dla Państwa inspiracją. Güdel z niecierpliwością czekana okazję, by wymienić się z Państwem pomysłami i informacjami na temat możliwości nowoczesnej automatyzacji.

Güdel ITM Polska 2016

Miło nam poinformować, że stoisko Güdel zrealizowane na targach ITM Polska 2016 zostało doceniony przez ekspertów z branży wystawienniczej w 31 Edycji StandOUT. ITM Polska 2016 Poznań, otrzymując prestżowe Wyróżnienie Honorowe.

photos: Exspace.pl

------------------

Güdel sp. z o.o. jest polskim oddziałem Grupy Güdel, światowego producenta rozwiązań w dziedzinie automatyki i robotyki, systemów oraz serwisu. Grupa Güdel jest producentem wysoko precyzyjnych elementów maszyn i dostawcą wysokiej klasy rozwiązań w dziedzinie automatyzacji. Szeroki asortyment wyrobów firmy obejmuje tory liniowe, zębatki, zębniki, układy przenoszące napędy, moduły liniowe i roboty typu gantry. Güdel dobiera odpowiednie wyroby w celu stworzenia kompletnych systemów z możliwością inteligentnego sterowania do zastosowania w następujących branżach: produkcja samochodów, opon, obróbka metali, kolejnictwo, logistyka wewnętrzna, farmaceutyka, obróbka drewna, energia odnawialna, przemysł lotniczy i kosmonautyka. Technologia Güdel jest synonimem innowacyjności, jakości i modułowości. Wyroby Güdel charakteryzują się tym, że są opracowywane i produkowane wewnętrznie w zakładzie. Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów i wszechstronne  kompetencje w dziedzinie procesów produkcji i wyrobów. Rygorystyczne normy jakościowe, duża niezawodność wyrobów, a także zobowiązanie do innowacyjności i działania zmierzające ku zadowoleniu klientów sprawiają, że Güdel jest głównym partnerem w obszarach zastosowań w dziedzinie automatyzacji. Obecnie grupa Güdel zatrudnia razem około 1200 pracowników, bazując na ponad trzydziestu różnych lokalizacjach, rozmieszczonych na całym świecie. Firmę - od jej założenia prowadzi od trzech pokoleń ta sama rodzina, kierując się w swoich działaniach takimi wartościami jak zrównoważony rozwój, niezawodność i odpowiedzialność.

http://pl.gudel.com/

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.