Reklama

wszystkie z działu >> Targi
28 maja 2017
Targi

Pawilon Szwajcarski na targach Mach-Tool 2017

Pawilon Szwajcarski na targach Mach-Tool 2017
Miejsce: Poznań
Data: 6-09.06.2017

Już po raz szósty Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza we współpracy ze Swiss Business Hub Polska organizuje Pawilon Szwajcarski podczas salonu Mach-Tool w Poznaniu. Impreza odbywa się w ramach targów ITM, w dniach 6-09.06.2017.

Salon Mach-Tool jest jedną z wiodących polskich imprez targowych poświęconych branży maszynowej.

Pawilon Szwajcarski to inicjatywa umożliwiająca firmom szwajcarskim, które już działają na rynku polskim, odpowiednie pozycjonowanie się na nim w dobrym towarzystwie. Dla rosnącej grupy firm ze Szwajcarii jest to doskonała okazja, by poznać polski rynek.

W ramach Pawilonu wystawiają się następujące firmy:

  • ANGST+PFISTER Polska sp. z o.o.
  • BOGUCKI ENGINEERING sp.k
  • EVOLTEC Tomasz Pawłowski
  • OTTO SUHNER AG
  • SCHURTER ELECTRONICS sp. z o.o.

Informacje o poszczególnych firmach znajdą Państwo w broszurze informacyjnej.

Zapraszamy również do odwiedzenia sąsiadującego z Pawilonem Szwajcarskim stoiska firmy członkowskiej Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej: - Gudel sp. z o. o. - Hala 3, Stoisko 23. Więcej o stoisku Gudel przeczytacie tutaj.

Güdel ITM Polska 2016

Miło nam poinformować, że stoisko Güdel zrealizowane na targach ITM Polska 2016 zostało doceniony przez ekspertów z branży wystawienniczej w 31 Edycji StandOUT. ITM Polska 2016 Poznań, otrzymując prestżowe Wyróżnienie Honorowe.

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.