Wizytówki

Reklama

wszystkie z działu >> Targi
12 sierpnia 2017
Targi

Zgłoś swój udział w projekcie #dekorada - strefie spotkań architektów wnętrz i projektantów na FURNISHOW 2017

Projektujesz, aranżujesz, robisz metamorfozy przestrzeni biurowych lub prywatnych? Zgłoś swój udział w projekcie #dekorada. To specjalna strefa spotkań architektów, projektantów wnętrz oraz projektantów form użytkowych z producentami oraz ostatecznymi klientami organizowana podczas Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 w Warszawie.

Podczas targów powstanie specjalnie zaaranżowana strefa, w której uczestnicy będą mogły zaprezentować swoją sylwetkę zawodową i nawiązać kontakty z osobami prywatnymi i firmami zainteresowanymi ich usługami.

Organizatorem strefy #dekorada są Międzynarodowe Targi Poznańskie – lider polskiego przemysłu targowego, doświadczony organizator ważnych wydarzeń targowych o międzynarodowym charakterze dla branży meblarskiej, wnętrzarskiej i designerskiej takich, MEBLE POLSKA, HOME DECOR czy arena Design.

Do udziału z strefie #dekorada mogą się zgłaszać architekci i projektanci wnętrz oraz projektanci form użytkowych, którzy mają ochotę zaprezentować swoją sylwetkę zawodową zwiedzającym Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW 2017 czyli swoim potencjalnym klientom i kontrahentom.

Celem tej wyjątkowej i nowatorskiej inicjatywy  jest stworzenie przestrzeni dla konsultacji i wymiany doświadczeń pomiędzy architektami i projektantami a ostatecznym klientem (osobą fizyczną, firmą), który poszukuje pomysłów na zaaranżowanie przestrzeni biurowej lub prywatnej czy też partnerów w procesie projektowania nowych produktów dla swojej firmy.

- czwartek i piątek (26-27.10.2017): ‘dni dla biznesu’ – niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z branżą meblową

- sobota (28.10.2017): ‘dzień dla szerokiej publiczności’ – możliwość pozyskania nowych prywatnych klientów na swoje usługi.

Strefa #dekorada jest częścią Targów Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW, których pierwsza edycja odbędzie się w Warszawie (Centrum EXPO XXI) od 26 do 28 października. Dla producentów FURNISHOW to okazja, by wypromować swoje kolekcje wśród projektantów i klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli, a także uzupełnić portfel zamówień w jesiennym sezonie kontraktacyjnym. Formuła targów nastawiona jest na promocję dobrego wzornictwa a ekspozycja koncentrować się będzie szczególnie na produktach o wysokiej jakości wykonania i ponadprzeciętnych walorach użytkowych. W sobotę, ekspozycja dostępna będzie dla klientów detalicznych zainteresowanych zakupem mebli. Szczególnie dla mieszkańców metropolii warszawskiej i Mazowsza to okazja, by poszukać ciekawych inspiracji w aranżacji wnętrz

Więcej informacji: www.furnishow.pl

O Around the tree na targach FURNISHOW 2017 w Warszawie czytaj tutaj

Źródło: materiały prasowe Miedzyanrodwych Targów Poznańskich

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tej aktualności.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.